• Pohádka

Pravidla zasnoubení (2007) (seriál)

Taková lepší verze HIMYM... nemá sice tak "bombastický začátek", ale drží si konstatní výkony... Věčné špičkování mezi muži, kde má každý jiné postavení, je velmi vyvedené až pravdivé. David Spade září!

Urbanized (2011)

Zatím nejlepší dokument s touto tematikou, který jsem viděla... Akorát škoda, že nejlepší část nastává už v první polovině a potom už jen postupně degraduje... nicméně - tolik mi to nevadilo.

Nová holka (2011) (seriál)

První díly slabé... to ovšem nebrání tomu, aby se to rozjelo:)

Ostrov tučňáků (2010) (seriál)

Chápu, že měl doprovodný komentář asi přiblížit "vědu" veřejnosti, ale toto bylo trochu moc... #Confession: příběh tlapky dostal i mě!

Rosamunde Pilcher - Srdce se nemýlí (2003) (epizoda) odpad!

Pozor SPOILER na všechno od Rosamunde Pilchner!!! Vše se odehrává v Cornwallu, takže se můžete "kochat" záběry na útesy, na kterých se vše odehrává. Pokud ne tam, tak v nějakém velkém panském sídle, kde žijí vždy upravení lidé v podpadcích (ženy) a košilích (muži). Všichni umějí hrát na klavír a veškeré skryté pravdy odhalí ztracené/schované dopisy. Jako vždy se jedná o příběh o slečně, co má těsně před svatbou, ale chytne jí druhá míza s někým, koho zná vlastně od dětství...

Český lev 2012 (2013) (pořad)

Nevím, nevím, nevím... Budař jako moderátor se mi nezamlouvá. Pseudohumor. Nevím proč, ale připadá mi to celé jako takový hodně slabý odvar ani nevím čeho... A navíc je hodně kategorií na to, kolik filmů se tu vlastně natočí... Ale mělo to i něco, co na Oskarech letos chybělo - konfety!

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Well. Ono to není tak strašné. Po tom, co jsem překonala prvotní šok, že něco takového existuje, se musím nerada přiznat, že mě to pohltilo. Je to fakt sranda a vždycky si najdu někoho, komu fandím a koho ráda nemám (yes, dívám se již na několikátou řadu). Kdyby to bylo tak hrozné, jak to tady všichni hodnotí, tak by to nebylo tak populární. Jsem zvědavá na českou verzi - to bude teprve sranda!:) Největší zabiják té americké je dabing. Tyra rozhodně nemá tak nepříjemný hlas!

Bídníci (2012)

That awkward moment when all the trailers are actually better than the film.

Šumné Horácko (2008) (TV film)

No, Nové Město na Moravě mi tu chybělo dost:/