• Pohádka

Beethoven 2 (1993)

Přehrávání asi k dětským filmům patří, ale k těm psům to nějak pasuje...

Beethoven (1992)

Ach ta dětská nostalgie:)

Malý toaster (1987)

Pro děti, troufám si tvrdit, nádherná záležitost. Viděla jsem ji nicméně až teď, takže v tom vidím i tu edukativní stránku. Každopádně to bylo celé milé a párkrát jsem se i zasmála:) Velké drama!

Star Trek: Do temnoty (2013)

Tlak na efekty a předvídatelný děj. Ještě, že tam byla Uhuru.

Fame - cesta za slávou (2009)

Bože proč? Zprznění starého dobrého Fame v plném rozsahu. Byla jsem i na muzikále, který se v ČR běžně nehraje (neb vyžadují černocha ovládajícího balet) a to byla pecka. Trochu jsem doufala, že se tomu tento nový Fame přiblíží - i mírnou změnou v ději, která proběhla právě v muzikálu. Místo toho je to opravdu jen zbytečný remake Fame z osmdesátého, který je ale mnohem zmatenější, nic neříkající, nudný a prostě ničím nepřispěl. Ani snaha o finální číslo tomu nepomohla... Odpad mi zabraňuje dát jen to, že si tu pár lidí hodně máklo (hlavně s choreografiemi).

Stěhování ve velkém (2010) (seriál)

Občas se přistihnu, že koukám s otevřenou pusou... Vždycky jsem uvažovala, jak se ty domy stěhují. Tak už konečně znám odpověď!:)

Rok ježka (2009) (TV film)

Průměrný dokument, který je vhodný i pro děti. Je vidět, že není nijak draze natočen, což ale ničemu neškodí a navíc je znatelné, že se tvůrci snažili.

Millerovi na tripu (2013)

Díky originálnímu námětu jsem po dlouhé době shlédla kvalitní komedii, která není založena pouze na sprostých vtipech:) Fajn strávený večer - na odreagování ideál!:)