Zelená míle (1999)

Tento film je už klasika a snad každému něco říká. Knihu jsem nečetla, takže nemůžu srovnávat. Výkon Toma Hankse je úžasný. A na konci jsem neudržela slzy, když šel chudák nevinný Coffey na popravu. Svět není fér a už ani nešla prokázat jeho nevina, když pravý vrah už byl mrtev.

Noční můra v Elm Street (2010)

Sice jsem zatím neviděla žádnou starší verzi, ale tuhle jsem si oblíbila. Je to dobrý nápad- vrždy ve spánku. Jen je škoda, že Kellan zemřel hned na začátku filmu. 1,2 Freddy jde, 3,4, k tobě míří, 5,6, ruce dej v pěst, 7,8, ztratíš rozum, 9,10, stát, už nikdy nechoď spát :)

Divoška (2008)

Tutu teen romantickou komedii mám moc ráda. Sice je konec jasný skoro už od začátku, ale člověk se u ní hodně pobaví. Poppy se chce dostat ze školy, udělá spoustu špatností a nakonec si to tam zamiluje. A není radné si s ní zahrávat, každou nepřítelkyni porazí a ta skončí akorát se slzami a zapakovaným kufrem.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tenhle seriál mi trochu připomíná přátele, i když má méně hrdinů a vlastně je z minulosti. Vždycky mě povabí typické Barneyho hlášky jako "Suit up!" nebo "It's gonna be legen... wait for it... dary!" :)

Přátelé (1994) (seriál)

Sice už to není nejnovější seriál, ale vtipy a hlášky pobaví znova a znova. Vždy člověka dobře naladí. A kdo je z nich nejlepší? Každý z hrdinů má něco do sebe ať už je to praštěná Phoebe, nebo spisovně mluvící Ross.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Miluju upíry a Damon je nejkrásnější, jakého jsem kdy viděla. Ten jeho úsměv. Nepatří mezi seriály, kde nevadí několik dílů nevidět. V každé epizodě se něco děje a nejlepší bývá závěr kolem 38. minuty s hudbou. Někdy vystraší, jindy dojme. Co dodat kdyby bylo víc hvězdiček, určitě by si je zasloužil.

Pearl Harbor (2001)

Nejlepší válečný film, jaký jsem kdy viděla. Byl plný lásky, přátelství, silných emocí a i zklamání. Vlastně dokonce filmu jsem netušila, jak dopadne. samozřejmě konec jsem obrečela a kdykoliv ho uvídím, budu dojatá znova. Můžu všem jen doporučit.

Moderní Popelka (2004)

Jedna z mých oblíbených a vůbec prvních teenagerovských komedií, které jsem viděla. Hilary je skvělá herečka a celý film a moderním přepracováním se moc povedl. Nechybí smích a ani předvídatelný happyend, ale to je na tom tak pěkné.

Poslední píseň (2010)

Sice nemůžu porovnat s knihou (možná tím líp) ale film se mi moc líbil. Sice začátek nic extra, ale později jsem si ho zamilovala. Konec je strašně dojemný a člověk si uvědomí, že by svým blízkým měl říci jak je má rád, než bude pozdě.