Prolhané krásky (2010) (seriál)

Zezačátku jsem se v seriálu moc nedokázala zorientovat. Ale po pár dílech jsem si ten příběh doslova zamilovala. Líbí se mi, že vztahy nejsou tady to hlavní. Je mi jasné, že kdo je "A" se zjistí asi tak na konci seriálu a bude to něco jako superdrbna. Vzpomínky na časy s Alison mě přesvědčují, že to byla pořádná mrcha. Už se těším až zjistím, kdo ji vlastně zavraždil. kdybych se měla rozhodnout, která z holek mi je nejvíce sympatická, váhala bych mezi Ariou a Hannou.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Vzpomínám, když jsem tento seriál sledovala jako malá holka. Vždy jsem se bála a na papír jsem si psala, jestli si myslím, že byl příběh pravdivý nebo vymyšlený. Měla jsem radost, když jsem zjistila, že opět běží. Už se sice nebojím, ale ty vzpomínky a atmosféra letních večerů mají své kouzlo.

Super drbna (2007) (seriál)

Miluju tenhle seriál. Těším se na každý díl. Ale český dabing se mi ani trochu nelíbí. Když už jsem zvyklá na originál a najednou slyším hlasy, kterými mluví dalších x postav z dalších filmů a seriálů, není to nic pro mě. Jednou bych se chtěla na Upper East Sice podívat a projít Brooklynským mostem. Sice tam každý chodil s každým, ale Blair prostě patří k Chuckovi a Serena? Nate nebo Dan. Ale osobně bych si vybrala Natea. Také obdivuju jejich styl oblékání a líčení.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Kdo by neznal tehle ulítlý kreslený seriál. Série od série se zlepšuje. Koukám na něj už odmala a i teď ho ráda sleduju. Vždycky mi dokáže zlepšit náladu a občas i rozesmát.

Dawsonův svět (1998) (seriál)

U tohoto seriálu jsi vzpomenu, když jsem na něj koukávala na základce s nejlepší kamarádkou. Je sice starší, ale i teď se ráda podívám. Už od začátku jsem hádala, jestli Joey zůstane akonec s Dawsonem nebo Paceym. Ale už si nevzpomenu, kterému z nich jsem fandila. Po 4 sériích na střední jsem si myslela, že už to nebude ono, ale mile mě překvapili, když se tak nějak sešli na vysoký. Sice mi Joey občas připadala jako moc velká slušňačka a Dawson jako velký filmový blázen, ale mám je stále ráda. A poslední díl jedině s balíkem kapesníků, jinak to nejde. Jenny měla nádherný proslov, který by mohl inspirovat i teď.

Kamarád taky rád (2011)

Námět kamarádů s výhodami se objevil už v hodně filmech, ale tenhle mi připadá nejlepší. NY sebou přináší krásnou atmosféru velkoměsta a pouličního tance. Naopak pobřeží LA je klidné a útulné. Samozřejmě je konec jasný všem už od jejich setkání na letišti, ale ta cesta za lásku je prostě úžasná. Úplný začátek mě dostal, jak se oba rozcházeli ve stejnou chvíli. A když byli kamarádi, líbilo se mi, jak si navzájem radí a navzájem do sebe rýpají. Konec neměl chybu.

Interview s upírem (1994)

Miluju upíry a tenhle příběh se mi zalíbil hned na začátku. Je tam krásná atmosféra 18. století s úžasnými kostými. Nechybí tajemné noci a lidi, kteří věří na upíry. A tady jsou opravdu krásní upíři. Brad Pitt se skvěle vžil do své role a vyprávění svého životního příběhu. I u Kirsten jako malé bylo znát, že má hraní v krvi. A jsem ráda že tu upíři jen nesvítí jako ve Stmívání, ale je to tak, jak má být, když světlo zabíjí. Rozhodně můžu všem doporučit.

Dlouhá cesta (2002)

Tento film se mi moc líbil. Je to klasika, když se oblíbený kluk zamiluje do holky outsidera. Bývá to často, ale mě se to líbí. Ale tu leukémii jsem nečekala. A jak už to u takovýchto dojemných filmech bývá, pobrečela jsem si. Přesně v těhle druzích filmů např. Poslední píseň, Pearl Harbor aopd. si uvědomím, jak si lidé málo říkají, co k sobě cítí. A nedokázala bych si představit o svou lásku takhle přijít.

Spolubydlící (2011)

Tento film se mi moc líbí. Leighton je opravdu skvělá herečka, která se dokáže vžít snad do každé své role. Nejinak tomu bylo i v tomto filmu. Její podání psychopatky přivlastňující si kamarádku je obdivuhodné. Příběh je opravdu dobře udělaný (narozdíl od spolubydlící 2 z roku 2005, který za moc nestál). Navíc se odehrával ve škole, relativně klidném prostředí, ale i tam se dějou horory. Nikdo nepotřeboval opuštěný dům, ale jen pokoj na koleji.

Vřískot (1996)

Jeden z mnoha filmů, kde byl první díl ten nejlepší. Je to horor, u kterého jsem se docela dost bála. V hororu nikdy neříkej, že se brzy vrátíš a vraha střel raději víckrát, protože jinak ještě vstane z mrtvých. A konec mě opravdu překvapil, protože dva vrahy jsem neočekávala.