Templář (2011)

Když jsem viděla ten název ,,železná kláda" myslela jsem, že puknu smíchy i žalem nad idioty, kteří to překládali. Pokud si zadáte slovo ironclad i do toho pitomýho googlu překladače vyleze vám ,,obrněný" takže to jen tak na okraj. Nicméně film jako takový se mi líbil. Má ráda historické filmy tak možná už jen proto je moje hodnocení 5*. Samozřejmě chyby a někdy docela velké nesrovnalosti tam jsou. Moc se mi líbil výběr herců, představitel krále Jana Bezzemeka je vážně důvěryhodný a fakt, že celý film se odehrává jen na hradě se může zdát velmi nudný, ale díky napětí a akci, kterou se tu nešetří to alespoň mě vůbec nevadilo. Film ironclad bych tak trošku přirovnala ke snímku 300: bitva u Thermopyl s tím rozdílem, že zde hlavní hrdina přežije a ještě si najde družku. No abych to shrnula, jedná se zkrátka a dobře o celkem slušně zpracované nízkorozpočtové béčko.5*

Život je boj (2009)

Slabší tři hvězdy. Když se nad tím byť jen na vteřinu zamyslíte, dojde vám, že vlastně není o co stát. Film si zakládá na odrbaném tématu, jak se z pouličního floutka stane bitkařská hvězda, která se zamiluje do nesprávné osoby, ale vše končí klasickým happy endem. Nebýt Channinga Tatutma film by tuplem stál za nic. Když se tedy budeme držet názvu filmu, myslím si, že by mělo být mnohem více soubojů než-li jen tři, které vždy trvají velmi krátkou dobu a když ještě vezmeme v potaz práci kamery, které je naprosto šílená, vyjde nám z toho, že z těchto fightů si toho moc neodneseme. 3*

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

,,Je to niečo čo tu ešte nebolo" Prohlásil Partik Vrbovský alias Rytmus. Pravdou však je, že v podstatě je to úplně samé jako Superstar X-factor a další soutěže tohoto rázu. Zkrátka není o co stát. 1*

Varieté (2010)

Velice jednoduchý film na odreagování se skvělou Christinou Aquilerou (když zpívá mám husí kůži), sexy Camem Gigandetem a s nikdy nestárnoucí Cher. Kabaretní téma se mi líbilo, i když celý příběh jako takový už tu byl snad milionkrát ne-li vícekrát. Na čtyři hvězdy ho u mě vyšvihly hlavně skvělé písně a sympatičtí herci.

Kamarád taky rád (2011)

Opravdu už dlouho jsem se u americké romantické komedie tak nepobavila. Myslím, že hlavní zásluhu nese velmi sympatická dvojce herců Kunis-Timberlake. Na rozdíl od dua Portman-Kutcher mezi nimi funguje opravdu chemie a věříte jim to. Párkrát jsem se i od srdce zasmála a konec se mi líbil. Vřele doporučuji. 5*

Počátek (2010)

Pane Nolane,děkujeme! Leonardo je prostě výborný herec a celý tento námět skvěle podtrhuje svou všestrannou osobností. Skvěle zvolená hudba a o tom konci ani nemluvím. Tak co myslíte je to sen nebo ne ?. 5*

Expendables: Postradatelní (2010)

No hudba je skvělá. Akcí se opravdu nešetří, ale i přes to si myslím, že když už se sešly takové hvězdy jako Stallone nebo Statham dalo se z toho vymlátit víc. 4*

Marie Antoinetta (2006)

Opravdu nesnáším, když se do historického filmu vnáší prvky moderní hudby. přijde mi to absolutně nevkusné, takže hudbou mně tento film rozhodně nezaujal, proto strhávám první hvězdu. Další je výběr hlavní herečky. Myslím, že třeba taková Scarlett Johansson by se do role hodila více, hlavně vzhledově. Ve filmu není znázorněn žádný rozvoj osobnosti, což mně dost překvapilo a zarazilo najednou. Některé scény jsou až absurdní.Jednoho dne se MA konečně po 7 letech dočkala sexuálního aktu se stydlivým manžílkem a téměř v dalším záběru už se rodí miminko, no super.:) Hlavně že měli děti celkem 4, ale proč by! místo dětí tam radši šoupnem 10 scén s vybíráním látky na snobské šaty. Další věc je, že nikde není znázorněn královnin konec, který byl převratem celé Francie a na který čekáte celý film. Už to graduje, vaše napětí je čím dál, tím silnější, myslíte si,že už to musí přijít a v tom se přistihnete, jak koukáte s otevřenou pusou na běžící titulky.a to mě mrzí nejvíc. Takže za to druhá hvězda dolu. Jinak herci hrají skvěle a výběr kostýmů je úžasný.3* se zavřeným okem.

Kdo přežije - Čína (2007) (série)

Tak tohle bylo zase trochu ze slabšího soudku. Proč se vždycky najde takovej malej, zakrslej hňup, kterej nemá absolutně žádnou fyzickou sílu a všemi akorát manipuluje takovým způsobem že se dopracuje až k melounu doláčů......

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Nejlepší z nejlepších. Parvati a Cirie jsou ty dvě nejslizčí krysy, jaké jsem kdy zažila. Chet je prostě strašný bebíčko, James je hromotluk s vystrčenou zadnicí (opravdu bylo komické koukat na něj jak chodí) bez špetky logického uvažování, Amanda malá naivní holka, co umí překvapit, absolutně nevýrazná Amy (už zas) nesympatická Eliza s klackem, muž divočiny Yau-Man,Penner,který opět sedí jako ženská a už zase se s každým hádá (musím však přiznat, že v téhle řadě mi celkem přilnul k ♥ ) Fairplay, ze kterého se stal milující taťka a nakonec hrdina Ozzy, který má můj největší obdiv. Vůbec mi nepřijde, že by byl nesympatický a jeho schopnosti Tarzana jsou úžasné. Musím zdůraznit nádherné místo konání a ještě hezčí exil island. Opravdu má nejoblíbenější série.5* BTW.: Stále se tady řeší,jestli je lepší když to vyhraje opravdu fyzicky zdatný jedinec,nebo strateg,který celou dobu lže . Já si myslím,že bychom se měli řídit názvem této Reality show. Tedy KDO PŘEŽIJE. Nikoli LŽI A PODVÁDĚJ. Celá ta soutěž je uzpůsobena fyzicky zdatným osobám a lidé jako Cirie nebo Chat tam prostě podle mě nemají co dělat.