Geissenovi: Těžký život milionářů (2011) (pořad)

Přijde mi zajímavý i to jak si někdo nechá koukat do soukromí a beze všech přikrášlovaček (asi to bude tím, že tu kameru už nejspíš vůbec nevnímá). Musím se přiznat, že když na tuto reality koukandu narazím, tak u ní zůstanu. Nevím čím to je, ale pokud by mi byla něčím protivná, bez váhání opouštím kanál..

Chladný jako led (1991)

Vannila a jeho drsný styl, trochu prvoplánový příběh ale co, zvláštní ale je, že i po tak dlouhé době mám pořád stejné pocity jako tenkrát, když jsem ho hltala jako náctiletá:).

Anděl Páně (2005)

Pěkné zpracování pohádkového příběhu v dnešní změti podivných pohádek. Má v sobě podobné kouzlo jakým se natáčelo za starých dobrých časů..

Sebemilenec (2013) (TV film)

Obě hlavní postavy věrohodně zahrané až mrazí. Je hrozné do jakých konců se někdy ve vztahu dá dojít. Hodně trpký závěr..

Stvořeni pro lásku (2000)

Tak trochu fascinace těmi úzkými chodbami, malými prostory, ve kterých se těsní lidé, zvláštní atmosféra, která na mě dýchla také díky krásné kameře a to vše na pozadí příběhu o sbližování dvou lidí, kteří se přes občasné potkávání a letmé doteky spojí poutem nejsilnějším.

Sněhurka (2012)

Méně triků a násilí to by ale nebyla americká "pohádka". Musím říct, že kostýmy a scénka s omlazující královnou byla vážně pastva pro oči. Od počáteční skepse co z toho zase vypadne jsem nakonec zůstala až do konce a občas se i pobavila.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Nejgeniálnější sled hlášek v českém filmů vůbec:). Něco podobného už nikdo nikdy nevymyslí.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Se vtipem a příjemnou dobovou atmosférou natočené, starší díly o něco lepší než nová série. Humoresky mám moc ráda a nejen poslední dobou tak nějak patří ke koloritu příjemně ztráveného večera.

Deník Dity P. (2013) (pořad)

Vaření s Ditou mě baví. Nevím jak to popsat, ale přes její zprvu nesypmatický hlas a zvláštní výraz jsem si jí nakonec oblíbila. Nezaměřuje se na žádnou extra zdravou výživu, vaří především klasiku a samé dobrůtky viz. zabíjačkový díl a je vidět, jak si to vaření vytříbených dobrot náležitě užívá a já jí to věřím.

Případ Platfus (1985) (TV film)

Příběh o šarvátce mezi žákem a učitelem, věčné téma zpracované dojemně a opravdově tak jak to i s následky občas bývá. Pointa je stále stejná, klidný a mírný učitel je vyprovokovaný potížistou a donucený k ataku, se kterým se následně především díky své povaze těžce vyrovnává a také z něj nese následky. Společně se svou advokátkou (výborná Zuzka Bydžovská) tak vytváří spojení dvou lidí, kteří se během nepříjemného šetření u soudu vzájemně lidsky i názorově ztotožňují.