• Rodinný

Čas dluhů (1998)

Velmi nepodařené volné pokračování úspěšného filmu Čas sluhů. Zápletka, že se role obrátí a Milan bude hrát sígra, se opravdu nepovedla. Výkony některých herců byly až trapné a je jen zarážející, jak se k tomuto mohli snížit. Film je ideálním příkladem, že jakýkoli osvědčený trhák má pokračovaní, stojí za dvě věci.

Manželství po italsku (1964)

„Don Domenico má infarkt, umírá! " „Ten neumře doktore, ten né, kdo nemá srdce ten nemůže dostat infarkt! "

Šimon a Matouš jedou na Riviéru (1975)

„ Když jsem jí tenkrát požádal o ruku, víš co mi řekla?“ „ Ne, děkuji pěkně, chcípnout hlady dokážu i sama.“

Léto s kovbojem (1976)

„ Já znám široko daleko všechny krávy, ale Vás jsem tady ještě neviděl. “

Rodina Floderů (1986)

Na holandskou produkci velmi slušná a vtipná komedie.

Desáté království (2000) (seriál)

Bomba seriál, co se týče triků - vynikající. Děj má smysl a díl co díl se odehrává skvělé dobrodružství. Postavy jsou fenomenální, například Hliňák a Trollové nemají chybu. Moc příjemné shlédnutí.

Sympatický dareba (1966)

"Já mám přátele na klinice, až vás prohlídnou, tak vás nechaj řídit nanejvejš koloběžku a jen v parku od dvou do tří." Báječná komedie, kterou jsem si zamilovala hned po prvním shlédnutí.

Bezva finta (1985)

Skvěle naplánovaná a provedená loupež. Super výkon Belmonda i Kim Cattrall.

Trhni si! (2006)

Typická ukázka toho, když máte peněz tolik, že byste je mohli přehazovat vidlema, můžete všechno. Třeba si i umanout, že si zahrajete ve "filmu". Bohužel musím konstatovat, že jaká je Paris "zpěvačka", taková je i "herečka". Tahle slečna mimo toho, že se umí parádně nakrucovat na molech a věčně dělat ostudu jménu Hilton, bohužel nic jiného neumí.

Sandokan (1976) (seriál)

Perla Labuanu a Tygr z Monpračemu patří neodmyslitelně k mému mládí.