Mr. & Mrs. Smith (2005)

Mr. & Mrs. Smith není nic víc než příjemnou jednohubkou,která ovšem chutná skvěle.I v téhle jednohubce však je typický úkaz akčních filmů-hluché místa zdatně sekundují místům geniálním.Ale to už je život,no.Ze skvělých míst bych vyjmenoval například večeři kdy se Bradovi zdá že ho chce drahá polovička odbouchnout a přestřelku těch dvou v domě.Celkově však ve vás film hlubší dojem nezanechá,což je škoda-mohl by.A Angelína je fakt kočka,to se musí nechat.

STD: Oddfjord (2012) (seriál)

Mám rád druh humoru se kterým pracují potrhlíci jménem PistolShrimps.YouTube série jako Outcast of Hogwarts jsou už klasa a pozadu nezůstávají ani jejich parodie na LotRa jako Boyz N the Ring.Proto k hodnocení tohohle webseriálu přistupuju s čistou hlavou.Hned první epizoda Velká Vlaková loupež je dobře zahraná,zrežírovaná a je prostě vtipná.Seriál tedy začíná dobře.I druhá epizoda je parádní,což dokazuje i naprosto geniálním parodováním britského Sherlocka.Třetí a čtvrtá je ale už trošku jinde s humorem i s dějem a už nejsou tak dobré jako předchozí.Škoda.Nastává tu sice jakési vytržení v podobě pátého dílu Únos ve škole,To je ale zadupáno dílem se skupinou Datarock,kde skoro nic kromě Davea a magorů z PistolShrimps nefunguje,což je na škodu.Vše ale zachraňuje sedmá epizoda s důchodci,která je o dvě třídy výš než zbytek webseriálu.A závěrečná zombie epizoda?To je už jen taková jednohubka na závěr.Takže-polovina dílů nic moc a polovina dílů boží.Tak to bude za tři hvězdy.Sorry kluci,sorry Dave ale..jinak to prostě nejde.This is Oddfjord!

Teletubbies (1997) (seriál)

Ty vole to...to je neskutečné psycho.Koukal jsem na to na Jůtub jen asi deset minut a cítil jsem,že se mi každou vteřinou snižuje IQ.A navíc jsou ty postavičky strašidelné.Tulííí.http://www.youtube.com/watch?v=cPNKJ_hmmsg

Constantine (2005)

Moc nevím co k filmu napsat.Mohl bych říct jak to má pěkný plakát,jaké pěkné příšerky,jaké pěkné peklo,jaké psychické zamyšlení o Nebi a tak...Jenomže Constantine je jeden z mála filmů,které se dost těžko popisují.Ono si ten film musíte pustit sami,aby ve vás zanechal určitý dojem.A chtěl bych vyzdvihnout dabing a potitulkovou scénu.A Johnovu zbraň.

Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? aneb Tak to mi ho teda vyndej (2005) (divadelní záznam)

Úterý.No tady Ivan,můžeme mluvit?.Jo,čistej vzduch.Nazdár,ty divochu ty vole.Jak jsi dorazil draku,dobrý?No vo půlnoci,cesta na hovno.No ty vole,tady je sníh,to mi vyliž prdel teda ty vole.Vole,tady to právě taje no na hovno no.Jak bude časi,jsme v prdeli,víš.Středa.Nazdar Milane,můžeme?No můžem,jasně.Hele kontrolní otázka-Došly ti ty ryby?Jo kapříci připluli,v pohodě.Hele já jsem z toho fakt unavenej...No jasný to jsou čůráci mediální,no to bys ses fakt posral.No já vím ty vole,co jako si voni budou dokazovat...A ti čůráci se po tobě budou vozit,vole víš.A já myslim že to nějak zpacifikujem,že se zvednem víš.Už se z toho fakt poserem ty vole.No já myslím že ty mediální mrdky máme pořešený,jo.Supr.Čtvrtek.No tady Ivan,Milane?No?Vole tak jaká u tebe?Mně volal Pelta.Tobě volal Pelta jo?Čůrák.A co chtěl?Nic.Nic,jo?A cos mu na to řek?No nic.Tos mu řek dobře.Čtvrtníček je bůh!

Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)

S plnou miskou jahodové ovesné kaše procházím kolem televize,kde je zrovna zapnutý Animáček, do mého pokoje abych ulehl k notebooku.Vtom mi zrak ulpívá na ději.Jů,poníci!Mé tajné sny se splňují!Už od dětství jsem si chtěl hrát s poníky.Jsou roztomilí.Nejlepší z nich je určitě Rainbow Dash,ostatní jsou vata.Oni umí kouzlit!No není to nebe?Má mysl dosahuje dokonalého vzrušení.Ano,chci jen poníky a nic víc,ano!Přátelství je magické a poníci super roztomilí!Trhnutím hlavy se probírám ze slastného komatu a zjištuji,že se dívám na seriál pro pětileté holčičky.S vědomím,že asi nejsem cílová skupina,odcházím s trapným pocitem od televize.Na počest onoho okamžiku,kdy jsem poprvé uviděl poníky,umisťuji je do čestného místa v Oblíbených seriálech.A hodnotit nebudu,pět hvězdiček by totiž nestačilo.

Honest Trailers (2012) (seriál)

Nejlepší Honest Trailer je jednoznačně na The Walking Dead :)

Soudní síň (2008) (pořad)

Soudnictví na Slovensku dosahuje nevídaných kvalit,o čemž vydatně přesvědčuje diváky každý všedný deň o seďemnást tricat iba na Jojke.Už samotné názvy epizod jako,,Škaredá ako opica" nebo ,,Skoro ma šlak trafil" dávají tušit,s čím má kultivovaný divák co do činění a varují ho před tlačítkem PLAY.Epická úvodní znělka dozní a prichádzá súdkyňa.Profesionálka každým coulem.Někdy jsou případy vážnější,někdy vyznívají jako by navrhovatel prodělal celkovou lobotomii.Nejsrandovnější díl byl asi jak se cigáni hádali o dieťa.To byla sranda.Vůbec celé tohle divadlo je směšné,proto berte pět hvězdiček jako recesi.K celkovému hodnocení pořadu si vypůjčím citát ze zápisků neznámého mnicha nalezených v Čínské provincii Fujitan: "Divák,sledující tohle pravidelně a s oblibou, je prase a zaslouží zbičovat. Dvakrát."

Kdo přežije (2000) (pořad)

16 castaways...39 days...One survivor.Učte se taktizovat od amerických účastníků soutěží,Vypatlaní!