Iron Sky (2012)

Celkově hodně nevyvážený film, který se zejména na konci neskutečně táhne. Ale každopádně pár velmi vtipných momentů se najde, ale na víc jak dvě hvězdy to neni.

Opustit Las Vegas (1995)

Nejlepší film Nicolase Cage. Jeho podání sebestruktivního se uchlastávání je nepřekonatelný. Absolutně zaslouženej oscar.

Bitevní loď (2012)

Totální americké kliše oslavující americkou militantnost se spoustou absolutně nelogických momentů, např. driftování s lodí pomocí kotvy ( scenariste zřejmě neabsolovaly fyziku pro základní školu, neboli tomu mohou věřit pouze dementní jedinci). Nakonec civilizaci zachrání beznohej černoch, kterej si v pěstním souboji sundá emzáka a parta staříku, který už si nepamatujou ani svoje jména, ale zvládnou běhěm 3min zprovoznit muzejní exponát bojové lodi. Dále Rihanna je ještě horší herečka než zpěvačka a to už je co říct. Jediný co bylo na tomdle filmu pozitivní a koukatelný byla Brooklyn Decker.

Tohle je válka! (2012)

Bezduchá, přihlouplá dívčí podívaná, která se rádoby maskuje jako akční komedie. Každopádně je to jen a pouze vyčpělá romantická sračka.

Jump street 21 (2012)

Vážně 76%???? Ohňostroj trapnosti a debility, kterýmu vévodí dva naprosto neschopný idioti..Nic ubožejšího jsem už dlouho neviděl.

Dostaň ho tam (2010)

Par vtipnejch momentů, jinak je to neuvěřitelná slátanina. Jedna hvězda za pár dobrejch hlášek a Jefryho a druhá hvězda za soundtrack, kterej si jede v oldschool rocku a dokonce jsem zaslechl i pár mejch oblíbenejch punkačů.

SugarBeat (2011)

Výborný komiksový intro, který se pro mě řadí k TOP začátkům sportovních videí. Celková stylizace filmu do komiksu se mi hodně líbila. Dobrej nápad, zpracování i muzika, takže nemam co vytknout. Jinak klasicky perfektně odvedená práce od kluků z Fullface production, ovšem na to už jsem si tak nějak zvykl. Dle mého názoru nemají na poli sportovních videí (zejména extremních) v ČR v současnosti konkurenci.

Odpočítávání (2010)

Tak se má zacházet s teroristy. Perfektní psychologická studie čeho je člověk schopný (ať už přihlížet neb vlastnoručně konat) pro odhalení nebezpečí a záchranu obětí oohrožených teroristickým útokem.