Kdo hulí, ten umí (2001)

Komedie pouze pro pohodáře, aneb proč se neprobudit s jointem pod nosem? Zde je odpověď. Bohužel, přes veškerou snahu, snad nejpovedenějśí probuzení po ránu, chytlavou zápletku a víc než dobrou hudbu, film nenabídne víc než podprůměrnou zábavu. 70%.

Krok za krokem (1991) (seriál)

C hehehehehehe... čéče, to je ale bombastický seriál!

Narušení (1999)

Krásný film, který si Oscara zaslouží mnohokrát více než některé filmy. Angelina Jolie se uplatnila v roli do které bezpodmínečně nejvíce pasuje (v dobrém slova smyslu). Ve scénáři bylo bohužel trochu děr ale i přes některé nezvládnuté scény mi film připadá jako silný nadprůměr životopisného filmu.

Šéfové na zabití (2011)

Ti zaměstanci jsou tak tupí, až jsou vtipní. Bohužel, ti šéfové tak absurdní, až to sráží jednu hvězdičku. 75%

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Dal bych i tu hvězdičku za vcelku obstojnou první sérii (NE CELOU!) - tedy těch prvních 30 dílů za to stálo... Jen mě mate ten název, že to už dávno Nova nepřejmenovala na 'Ordinaci u vykřičené zahrady' - těch hereček kolik se tam prostřídalo, a těch herců co si s nima zašukalo...

Dr. House (2004) (seriál)

Nevím jestli je to tím charismem, nebo těmi metodami, pacienty či "děkance medicíny" která vše šílenému doktorovi umožní, ale já tento seriál vážně zbožňuju a nevyrovná se mu snad žádný jiný - podobný film z lékařského prostředí. Hlavně že do toho nepletou vztahy.

Policejní akademie (1984)

Velice propracovaná bláznivá komedie, kterou jsem kdysi vážně zbožňoval.

Věřte, nevěřte (2002) (TV film) odpad!

Ježiši, to je teda hrozný kýbel sraček. A proč to proboha přeložili jako "Věřte, nevěřte" když to s tím pořadem nemá nic společného? Hanba.

Smrtonosná zbraň (1987)

Hlášky Dannyho Glovera jsou nesmrtelné. Kdybych chtěl kritizovat, musel bych najít nějakou chybu ve filmu nebo něco podobného, ale strácel bych čas. Jako začátek série Lethal Weapon je to jeden z nejlepších začátků sérii které kdy spatřily tento svět. Richad Donner ZASE nezklamal.