Ro(c)k podvraťáků (2006)

Mádl je dobrý herec, jen škoda že si vybírá špatné role.

Život není krásný (2008) (amatérský film)

I když je to amatérský film který neoplývá nijak zvlášť dobrou kamerou a ani hereckými výkony, a už vůbec ne hudbou - odpovídá po stránce komediální a donutí diváka se na každém rohu zasmát (sice trapnému, leckdy zbytečnému zmasení dítěte v kočárku, či ubodání otce s cílem donutit dotyčného udělat svou práci) - když jsem u toho ubodání otce, myslím že by dotyčný byl jinak pobouřený. Tohle s radostí předčí všechny ty novodobé české "komedie" které se snaží být za ohromnou část peněz víc než trapné, zatím se jim to ale moc nedaří.

Tlouštík z Beverly Hills (1997)

Ano chybí tam pořádná zápletka, ano herci neoplývají největším talentem a ano, některé představitelé musíte prostě nenávidět, ale není to špatný film, to vůbec ne. Jde o film, jehož hlavním cílem je rozesmát diváka tak, aby zapomněl na část zápletky. Není to sice nejlepší cesta jak upoutat dotyčného, ale mě se tato cesta zalíbila, a 5 hvězdiček si to u mě zaslouží.

Gran Torino (2008)

Tomuhle se říká perfektní dílo - trvalo mi asi 20 pokusů než jsem přišel na nějaký smysluplnější komentář vystihující toto umění, až poté mi došlo, že žádný sebelepší popis přesně nepopisuje (bohužel) poslední film legendárního Clinta Eastwooda. Stačí říct jen to, že hlavní roli dostal starý, neurvalý, pesimistický, rasistický, znuděný a nevděčný veterán z Vietnamu který si ovšem brzy "zamiluje" (sarkasticky) své sousedy etnické kultury. 100% za fantastického Clinta a za začínající herce Bee Vang a Ahney Her - protože podle mne o těchto dvou díky této roli ještě uslyšíme.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Na CSFD jsem kvůli tohohle filmu (ano, někteří jej budou nyní proklínat, někteří milovat) ale tady jde zcela o legendární film. Tom v jeho životní roli a Steven Spielberg na vrcholu slávy. Kdo neviděl, jakoby nebyl.

Mlčení jehňátek (1991)

Žádná role nikdy neseděla herci lépe - Anthony se v tomto filmu předvedl jak nejlépe to šlo a nikdo nikdy nenatočí podobný, ani zdaleka podobný film.

Muži v černém 2 (2002)

Škoda, že producentům nestačila ta bravůrná jednička.

Panika v městečku (2009)

Režisér tohohle má na starosti nejšílenější animáček všech dob. Neuvěřitelně promyšlená akce která nekončí a diváka přímo upoutá na celých 74 minut. V jednu chvíli mi i závěrečné titulky připadaly vtipné. Po tomhle už se asi ničemu víc nenasměju. Jen jsem nemohl vystát toho hlavního "záporáka" jak to většinou u podobných filmů bývá. 95%.

Lhář, lhář (1997)

Příjemný film který nemohu ohodnotit jinak než kladně, humor je na místě, ale přecejen to patří k filmům "nižší laťky Jima". Fakt nesnáším to protivné děcko. 70%

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Perfektní komediální seriál v kterém kdo si nezamiluje Barneyho, tomu se to prostě nebude líbit.