Luca (2021)

Pohodový animák, který je udělaný až příliš na jistotu. Takže ničím neurazí, ale krom malých dětí ani ničím nenadchne, nemá moc čím. A stylizace postav od Pixaru se mi tentokráte moc nezamlouvala.

Medvěd - Ryby (2023) (epizoda)

Jak mě druhá série zatím přišla nudnější a až podivně rozvlekle veselejší než ta první, aneb chyběl tomu ten adrenalin, tak tahle epizoda to pořádně nakopla, to je úplný klenot! Tenhle díl seriálu by fungoval i jako samostatný film nebo divadelní hra. Herecké výkony jsou naprosto excelentní a hvězdné obsazení té nejšílenější vánoční večeře v historii, jakou jsem kdy viděl nebo se jí účastnil, tomu dává korunu :_) Tady snad nikdo nemůže hodnotit jinak než maximem *všechny palce nahoru*

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Vím že o tom už bylo napsáno hodně, ale vypotit takhle moc debilní scénář a dialogy k takové značce a tak drahé produkci, to je tedy taky určitý druh umění. Ani se mi nechce vypisovat, v čem všem to bylo špatné a nedávalo absolutně smysl, protože to by bylo na román a za to mi tenhle film nestojí. *tady tentokrát opravdu oba palce dolů

Konzultant (2023) (seriál)

Skvělý a charismatický Christoph Waltz jako vždy, jen ten příběh celý po slibném začátku tak nějak vyšumí do ztracena, škoda.

Dobrá znamení - Série 1 (2018) (série)

Tady to ještě celé fungovalo, druhé sérii se raději obloukem vyhněte.  :_(

Dobrá znamení (2019) (seriál)

První série zábavná a povedená. A ta druhá,... o té raději nepsat a zapomenout.

Dobrá znamení - Série 2 (2023) (série)

První série povedená, svižná, vtipná, kde sympatické duo anděl s démonem rozjíždí klasickou bromanci. Druhá série má naprosto idiotskou zápletku a hlavně zabíjejí do té doby vtipně a sarkasticky fungující vztah ústředního dua a přetvoří to celé na (s)prostou LGBT propagandu, jak je v dnešní pošahané době zvykem, což to celé naprosto zabíjí. *za druhou sérii palce rozhodně dolů* **finální epizoda je naprostý odpad

Bahno z Mississippi (2012)

Film jak ve čtrnácti dostat drsnou lekci ze života, žen a lásky. Film hlavně o mezilidských vztazích a o tom, že to není s tou láskou a vztahy vůbec jednoduché. O tom, že ženský jsou mrchy, ale jako chlapi si stejně nedokážeme pomoct a často jednáme naprosto iracionálně. Film o tom, že jít tvrdě a slepě za pomstou může nakonec znamenat zdrcující prohru a ztrátu. Film o rodičích a dětech, o přátelství, dospívání, o dobrodružství a také film o řece a životě kolem ní ;)