Malý vodní had (1985) (TV film)

Šikanovali nám Filipa a Sagvana, asi proto točí tak příšerné filmy resp. píše tak hrozné muzikály :oO

Thor: Láska jako hrom (2022)

Ačkoli komiksové filmy už nějakou dobu nemusím, zvlášť ne ty barevné pláštěnky MARVEL, tak tady jsem se překvapivě celkem bavil. Protože tady se nějakým omylem dostali ke kormidlu filmu lidi, kteří toho seriálového MARVEL pojetí a vší té kreslené osudovosti mají už taky dost a natočili si paradoxně (to je na tom to nejvtipnější :_) za peníze Marvelu a Disney takovou menší parodii na jejich běžné filmy, kde si z toho vyloženě dělají srandu, hlavně asi Taika. Ale já si myslím, že víceméně celému štábu muselo být jasné, co natáčí. Je to skoro takový komiksový Lionádový Joe, i když jeho kvalit samozřejmě zdaleka nedosahuje :_)

Městečko Wander (2020)

Bože to si ti herci nepřečetli scénář?! Taková strašná hovadina a takoví dobří herci v tom... to bolelo :oZ

Začátečnice hledá učitele italštiny "Zn. Přijedu" (1988) (TV film)

Jestli jsem si z toho "díla" něco odnesl, tak toto.... Pavel Soukup by neměl psát scénáře a Petr Vaněk (*1948) by neměl hrát! Takový herecký kopyto sem dlouho nikde nezahlíd. Ten chlap musel mít asi za totáče slušnou tlačenku, že ho někdo někam vůbec obsadil.

Sejmi eso (2006)

Hvězdami (nejen těmi hereckými) doslova napěchovaná akční ptákovina, které nejvíc ubližuje to, že tvůrci nevědí, jaký žánr se snaží natočit. Jestli vážnou gangsterku nebo černou komedii. Střídání těchto dvou poloh po celý film to popravdě celé naprosto zabíjí. btw... Chris Pine k nepoznání v opravdu šílené roličce :)

Oktopus - Žihadla (2023) (epizoda)

Těžko uvěřitelné, už v původním spisu je, že pachatel měl malé ruce, dle otisků na krku oběti a přesto odsoudí za vraždu chlapa, co má ruce jak lopaty. :_(

Kostlivec (2023)

O rodině, co nemá v baráku jediné normální světlo a tak si svítí jen ledničkou, vánočními řetězy nebo zapalovačem. O lidech, kteří vědí, že zlo které je pronásleduje, se bojí světla jak čert kříže a nepořídí si domů ani pořádnou baterku a šaškují jen se svíčkami a zapalovačem :) Hrozně hloupé a na horor opravdu málo strašidelné.

Duše (2020)

Části na Zemi jsou lepší a dospělejší, části mezi dušemi v přípravce, ty jsou naopak strašně dětinské. Je to pak takové nesourodé. Hvězdičku jsem chtěl přidat za "lidi v metru", ti byli přesní :_), ale nakonec ne, byla to jen jedna kratinká scéna, i když geniální.

30 stříbrných (2020) (seriál)

Poměrně nadějnou mysteriózní minisérii ze španělského venkova úplně zabíjí několik posledních dílů, kdy se vytratí veškeré napětí i tajemno a stane se z toho hloupý a ošklivý akční spektákl ranku C možná i D. Naštěstí se do toho alespoň Megan Montaner několikrát svlékne a tak je na co se dívat. Ta holka má neskutečně sexy tělo. Takže alespoň jedna hvězda za její pevný kulatý zadek a druhá za její pevný zaoblený předek :)

Jen vraždy v budově - Série 3 (2023) (série)

Třetí série i když taky přehnaně zamotaná a překombinovaná, ono to k tomu stylu seriálu asi prostě patří, tak rozhodně lepší než pro mě nudná a nesmyslná (ach ty tajné chodby všude) série druhá, takže návrat ke kvalitní zábavě. Na konci samozřejmě cliffhanger pro sérii čtvrtou :_) btw... ten muzikál a jeho námět byl opravdu strašnej, ale to tvůrcům nevyčítám, to byl jasný záměr :D