Milenec (2002)

Suhlasim s nazorom jedneho komentu, ze tieto ruske filmy, su ako predohra ku samovrazde. :)

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

No, keby som mal 10 rokov, dal by som tomuto filmu milion hviezdiciek, teraz si musim vystacit z piatimi :)

Po životě (2009)

Ludia sa viac boja zivota, ako smrti.

Robocop (2014)

Je to film, ktory posuva hranice a nuti ludi rozmyslat.

Poslové spravedlnosti (2009)

John Leguizamo a Harvey Keitel tu predstavuju hlavnych putacov na tento film. Ale je to len reklamny trik. Pribeh Je nemastny, neslany, pripomina hollywoodske pokusy alternativnych tvorcov z 90 rokov. Tento film predstavuje len uskutocneny projekt Franc. Reyes, ktory vsak nicim neprekvapi, neda nic nove a je tu vlastne zbytocne. Maximalne udrzi divaka na pol hodiny pri filme. Velmi slaby projekt.

Zamilovaná čarodějka (1997)

Pravdou je, ze ty jsi to nejlepsi, co mne v zivote potkalo. Ty, jsi to kouzlo, po kterem touzim.

Čistá práce (2008)

Klasicky anglicky akcnak, velmi sa mi pacil, trocha aj navrat do minulosti, v podobnosti na typicke anglicke krimi, super. :)

Bathory (2008)

Ono, film je velmi slaby, dramaturgia a strih tu zlyhala na plnej ciare. Pokus o vyrozpravanie pribehu niekde stroskotal v polovici filmu, Doterajsi filmarsky pristup Juraja Jakubiska akosi zlyhal po doterajsich uspechoch. No k tomu azda mozno dodat, ze kto sa drzi stareho, je predurceny upadnut s nim. Na zaciatku nasho zivota sme nevinni, a co z nas vytvori zivot je na nas. To nam chcel autor asi povedat. V pribehu bolo pocut niekolko silnych fraz, ktore som na konci filmu zabudol a preto je to len slaby priemer, na sklonku Jakubiskovej tvorby. No co uz, niekedy sa zadari a niekedy nie, taky je zivot.