• Krátkometrážní

Co děláme v temnotách - Série 4 (2022) (série)

Colin si krade celou sérii pro sebe a Laszlo je o něco lidštější, zbytek postav je stejně tupá a protivná jako v předchozích sériích. Horší série, ale za mně s více světlými momenty. 3* a.k.a 60%

Na západní frontě klid (2022)

Hezky natočený, vynikající soundtrack a to je vše. Válečné pozlátko na mě absolutně nezapůsobilo a víc jsem se nudil než bavil. Na knihu se to nechytá. 2* a.k.a 40%

Athena (2022)

Moc hezky natočený. Ale to je tak vše. 3* a.k.a 55%

28 dní děsu (2022) (pořad) odpad!

To se zase sešla pěkná banda píčusů. Naprostý dno televizní zábavy. Zlatej Soukup. Odpad

Vlkodlak: Noční lovec (2022) (TV film)

Na pět je to moc, na tři je to málo. Zajimavý projekt MCU, kde sedla stopáž i nápad, taková malá Lovecraftovská povídka jakoby. Rád bych ještě ústřední dvojici viděl pohromadě, hlavně teda Man-Thing. Takovej trochu retardovanej Cthulhu. 4* a.k.a 75%

Deadstream (2022)

Tohle bylo celkem fajn překvapení, nápaditě využitej formát FF horroru, to mám rád, POV a záběry monitorů. Tady se do toho připojil i humor, ten mi ale zrovna nesedl. Potenciál to mělo. 3* a.k.a 58%

Král Staten Islandu (2020)

Nemám rád Peta Davidsona, ani jeho styl humoru. Tady jsem si k němu nějak našel cestu a nesral mě tolik. Celkově to mělo fajnovej casting a feel good vibes, jak by řekli mladí dnes. Navíc je to semi biografický, za to je ta čtvrtá. 4* a.k.a 75%

Hellraiser (2022)

Vyloženě ostuda to nebyla, ale novej Pinhead mi moc nesedl, hlavně zachovalý lore potěšilo, gore slušný, minimálně použitý a maximálně zakrytý CGI efekty. Trochu se mi to táhlo a za pár dní ani nebudu vědět, že jsem to viděl. Ale má to fakt krásný znázornění násilí, až mi sperma ukáplo z poslední scény ala Martyrs. 3* a.k.a 55% EDIT: po pár dnech měním na 4* a.k.a 70%, protože si z toho filmu pamatuju hlavně Cenobity a Pinheada a scény s nimi a to je nejdůležitější.

Na pivo do první linie (2022)

Nebylo to špatný. Ano, je tam ten Americkej patos a absurdní scény, které by v reálu skončily jasnou smrtí, ale je to taková ta feel good komedie a když člověk vypustí ty sračky od Billa Murrayho co tam občas pronese o válce, tak to rychle uteče, pořád se něco děje a Efron mě nikdy nesral. 4* a.k.a 70%

Rozhovory se zabijákem: Jeffrey Dahmer (2022) (seriál)

Mám dojem, že čuráci byli úplně všichni jen ne Dahmer. Buďto řešili prachy, rasu nebo homofobii. Přitom Jeff chtěl jen svoji zombii. Ale je to mnohem lepší a reprezentivnější než to od Murphyho. 4* a.k.a 75%