• Krátkometrážní

Venom (2018)

A to jsem asi ještě hodnej Akční komedie, která je špatně akční a místama dobře vtipná. Tahá to Hardy a jeho vztah s Venomem, tookolo je hodně řídká omáčka. Kdyby z toho udělali seriál, udělali by líp. A Harelson na konci je fakt divnej úlet, jestli se rozjede Carnage a nebude to eRko, tak asi ani nemám zájem. Škoda. Ale Hardy se do dvojky nehrne. Chtěl jsem tomu původně dát 2*, ale zase nebudu tak zlej, tak 3* aka 55%

American Horror Story - Apocalypse (2018) (série)

Po Roanoke nejhorší řada. Konec je vyložený hovno na podrážce. Do půlky to vypadalo fajně, jakmile se ale o satanova syna začal starat robot a dva IT feťáci mu vnuknuli ukončení světa(tisíci atomovkama nutno dodat), tak to šlo do c/hoven i s celým c/hovenem. Takovej konec světa si ani my nezasloužíme. 2* aka 40%

Rudá volavka (2018)

Nic extra. Čtvrtka filmu celkem ok, až na prdel Lawrencové. Pak už to byla jen nic nedávající změť špiónských intrik a kravin. 3* a.k.a 45%

Dokonalá loupež (2018)

Nebýt twistu na konci, tak nedám tu čtvrtou. Sympatickej casting, Jackson má kariéru nakopnutou a stárnoucí Butler je fajn. Jinak klasickej heist, kde se navzájem všichni akorát jebou. 4* a.k.a 75%

Hotel Inferno 2: The Cathedral of Pain (2017)

Lepší než první díl. Příjemnější prostředí a víc masek. Přišlo mi to jak Doomovka a i přes větší amatérskou práci to není vůbec zlý, pokud k tomu přistupuje divák jako k trashi. Jsem zvědavej na třetí díl a snad ubude divných efektů a přibude víc brutalit a atmosféry. 3* a.k.a 60%

Tomb Raider (2018)

Pro mě klasickej průjem filmu dle hry. Jsem až moc velkej fanda videoherního rebootu a herní Laru mám rád, ale co předvedli ve filmu je vyloženě katastrofa. Vyzobali si jen ty lepší scény že hry a doplácali to tak blbým příběhem a twistama, že už to nepotřebuju nikdy vidět. A upřímně doufám, že další díl nebude. 2* a.k.a 35%

Nemrtví (2003)

Tu trojitou brokovnici si pamatuju. Ale jen ji, díky bohu. 2* a.k.a 35%

Ghostland (2018)

Tohle nebylo pro moje oko. První čtvrtinu filmu se děje něco, co se vlastně neděje, pak se děje teda něco nějak, ale ve výsledku je to vlastně úplně jinak. Kdyby se míň věnovali ,,snovým” kravinám a víc se opřeli do mlácení a mučení žen, byl bych raději. Nechápal jsem, co všechny na tom tak baví, až jsem zjistil, že je to od tvůrců Martyrs. Teď je mi to jasný. Nic pro mě, v čem bylo Martys alespoň drsný tak tady bylo jak kdyby se po celou stopáž krmilo jehňátko před porážkou, na kterou ani nedojde. 2* a.k.a 30%

Lesní rituál (2017)

Do půlky filmu fajn atmosféra witchcraftingu, pak sešup dolů skrze ,,Lokiho bastarda” a finále mohlo být in tak před dvaceti lety. Slyšel jsem na The Ritual chválu. Bohužel nic extra, potenciál tam ale byl. 3* a.k.a 45%

Tvář vody (2017)

Za mě je Tvář Vody v pohodě film (kino), ale Oskara bych v tom viděl spíš v maskách a technických věcech. Jinak je to jak natahovaný, tak urychlený. Scény se táhnou, milostná zápletka spěchá. Efekty jsou ale fakt super, hudba taktéž, atmosféra taky Záporná postava Michaela Shannona je na filmu nejlepší. Jinak to obsahuje masturbaci, sex s rybou, krev, homosexualitu, kočku bez hlavy (kurvy) a sem tam vtip, kterýmu jsem se nesmál. 3* a.k.a 60%