Noe (2014)

Dobrá podívaná, super efekty, slušný příběh. Nevím co jsem od toho čekal a ani pořádné nevím co si o tom po shlédnutí myslím. Russell Crowe je dobrý jako Noe, ale na zbytku postav mi absolutně nezáleželo. Film si tak hezky plyne a nic překvapivého se nestane. Dočkáme se i epické bitky, protože, kdyby prostě Noe v klidu odplaval s archou nebylo by to tak cool. Prostě průměr, nic nového.

Pompeje (2014)

Jon Snow bojuje proti sopce! Wow! Jen jsem čekal kdy se objeví Doktor s Donnou a nezačnou pobíhat kolem, aby aspoň trochu zahnali tu nudu.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Tenhle film si na nic nehraje. Nejlépe to shrnuli ve Screen Junkies; "Tohle je buď ten Nejúžasnější hloupej film, nebo ten Nejhloupější úžasnej film." Má to tempo, začína to ihned úžasnou akcí, kde se hned seznámíme s hlavní postavou, která ihned čelí krizi. Nářez! Po chvíli keců a příběhu se jde do obří haly plné obrovských Jaegerů, trochu info ke každému, a zase akce! Postavy jsou jako z animáče, a tak to má v takovém filmu být. Navíc stupňování síly útoků kaiju je skvěle udělané, pokaždé se zdá, že jsou lidé v nevýhodě a čím dál tím víc si divák uvědomuej sílu Kaiju, i díky jednoduchému řazení do kategorií 1-5. Je jen škoda, že neukázali víc akce s různými Jaegery a jejich piloty, ale tak snad se dočkáme ve dvojce!

Godzilla (2014)

Proč se ten film jmenuje Godzilla? Vždyť je to film o dvou naprosto nezajímavých lidech a jejich osudech, které jsou mi ukradený, Já chtěl vidět, konečné dobrý film o Godzille, ale nejsem si jistý jestli jsem se dočkal. Vizuály jsou úžasný, zvuk je ohromující. Ale to provokováním diváka, který se těší na pořadnou akci a destrukci, kterou nedostane, protože vždy když se má něco stát, je tam střih, mě vážně štve. Naopak Pacific Rim je sice mnohem akčnější, hloupější a barevnější film, ale díky tomu je i mnohem lepší , snad mu bude Godzilla 2 trochu podobnější.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Akce hned od začátku! Portály! Cestování časem! Čekal jsem ale spíš oddechovku, než tak dynamický příběh a silné postavy. Sentinelové jsou super záporáci, jen si myslím, že nebyli úplně na 100% využiti. Scény v "budoucnosti" s nimi jsou ale úžasné. Na druhé straně scény v "minulosti" trochu zpomalují tempo filmu, tam se akce rozjede zas až nakonec, ale tam ji pořád zastiňuje to co se děje právě v "budoucnosti". Bohužel, není tady zrovna moc akce s Wolverinem, ale vzhledem k tomu, že už je o něm tolik filmů. tak to snad ani nevadí. Magneto a Profesor X se naopak se svými schopnostmi předvedou nejvíce ze všech, jak jejich "staré" verze, tak jejich "mladé" verze. Takže zatím 4 hvězdičky, až to uvidím podruhé, ještě se rozmyslím.

Eragon (2006)

Mě samotnému ten film nepřipadal zas tak strašný, ale když jsem viděl, jak moc ho nesnáší ti, kdo četli knížky, tak asi opravdu nebude něco v pořádku. Je ale opravdu smutné, že si tvůrci opravdu mysleli, že z tohohle ještě vzejde další film.

Profesionálové (1977) (seriál)

Nesmrtelná trojce ochránců zákona. Vždycky jsem zbožňoval Bodieho, je to ten nejdrsnější polda na světě (Sorry Horatio, ale je to tak). Britové jsou v točení seriálů prostě dobří, ať už jde o drsnou kriminálku nabitou hláškami nebo cokoliv jiného.

Evoluce (2001)

Nejlepší reklama na Head'n'Shoulders, kterou jsem kdy viděl.

Demolition Man (1993)

Stallone ve své klasické roli zachránce světa, co si nebere servítky. K tomu děsivá vize budoucnosti. Co si víc přát. Šílený Snipes jako záporák je super a očekávaná závěrečná bitka je originální a celkově se na akci hezky dívá.