• Pohádka

Město Ember (2008)

Pěkné, ale s knihou se to opravdu srovnat nedá.

Forrest Gump (1994)

Skvělý film a Tom Hanks jako vždy dokonalý.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Když jsem se na to dívala poprvé, tak jsem si pomylsela, že větší trapnost jsem v životě neviděla. Ale i přesto jsem se musela na film dodívat. Ovšem na konci se můj názor na film obrátil o 180 stupňů a teď se na to vždy ráda podívám znovu. Jeden z nejlepších konců, co znám :)

500 dní se Summer (2009)

Občas je to trochu zamotané, ale jinak milý filmek. I když dost mě překvapil (a ne zrovna mile) ten konec. Ovšem to neubírá na kvalitě filmu. S Josephem Gordonem-Levittem jsem zatím neměla moc dobré zkušenosti ale toto se mu opravdu povedlo.

Půlnoc v Paříži (2011)

Od tohoto filmu jsem čekala něco jiného, myšleno v tom dobrém slova smyslu. Zajímavě pojato a vůbec jsem se u toho nenudila. Svou oblíbenou herečku Rachel McAdams bych tam ani nepoznala s jejími blond vlasy...

127 hodin (2010)

Celý příběh se odehrává v propasti a je o tom, jak se muž snaží dostat z propasti ven. Nakonec si uřeže ruku a odejde. Celkově je film o ničem a docela nudný. Tři hvězdy za originalitu a ne vždy nudný děj.

Tabaluga (1997) (seriál)

Když jsem byla malá, měla jsem tuto pohádku moc ráda. Byl to jeden z mých nejoblíbenějších večerníčků (na polaku).

Muž, který sázel stromy (1987)

Je to dost špatná animace....díky ní jsem z filmu moc nadšená nebyla, ale musím říct, že je tam obsažena krásná myšlenka. Myšlenka o tom, co člověk dokáže, když jde za svým snem a nevzdá se.

Osobní strážce (1992)

Když se chci podívat na nějaký pěkný romantický film u kterého mi ukápne pár slz, ale kde to není až přeromantikováno tak sáhnu po Osobním strážci....akce a romantika v jednom se ksvělou Winey Huston a krásnými písněmi.

Láska přichází zvolna (2003) (TV film)

Ns film jsme se dívali ve škole a moc se mi íbil....takový milý podový filmek u kterého se i člověk zamyslí....a skvělé herecké obsazení. Katherine Heigl mám moc ráda a Skye McCole Bartusiak zvládla svou roli nevlastní dcery úžasně.