Námořní vyšetřovací služba L. A. (2009) (seriál) odpad!

Taková trapákovina, která se snaží napodobit NCIS! Děsnej ODPAD! Zhlédla jsem několik dílů, ale ani jeden na mě nezapůsobil kladným dojmem, podle mě jsou poslední dobou všechny kriminálky naprosto stejné a skoro žádná není něčím výjimečná, až na Dextra.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál) odpad!

Tady je ukázka toho, jak z perfektního seriálu dokáží udělat MEGA PRASEČINU!!!!!! Tohle vážně američani posrali. Seriál je nuda s velkým N, hlavními postavami jsou ubohé náhražky předešlých hrdinů. Nespravíto ani nějaká kozatá mimozemšťanka ;)

Lůno (2010)

Tenhle film mě velice velice a ještě jednou, abych to zdůraznila VELICE zklamal! Eva Green je výborná herečka, ale v tomhle filmu nic moc nepředvedla, mohla ze sebe vydat víc šťávy. Film se po celou dobu trvání odehrává někde na anglickém pobřeží s neustále zataženou oblohou a s depresivníma dřevěnýma chatrčema. Eva se v dětství zamiluje do malého hošánka, ze kterého vyroste anarchista. Bohužel při jejich znovushlédání dojde k nehodě a z Tommyho zbyde mastný flek na silnici. Potom Eva podstoupí umělé oplodnění a uvnitř jejího lůna roste klon Tommyho. Po uplynutí nějaké doby mladý klon vyrůstá a dozvídá se pravdu, odejde z domova, ale ještě před tím stihne obskočit svoji maminku. Film mě rozhodně nebavil a po celou dobu na mě působil velmi depresivně. FUJ! 1* za Evu, jinak se mohou jít s filmem zahrabat.

Dracula (1992)

Četla jsem knihu, takže mi nedělá problém posoudit tento film podle ní. Film se mi moc líbil, zpočátku jsem měla strach, že to bude pěkná kravina, jen občas narazíte na film, který je dobře natočený podle knížní předlohy. Drácula je důkazem toho, že nic není nemožné. Děj byl pozměněn a film udělal z hlavního hrdiny oběť nešťastné lásky. Skvělé masky, skvělá kamera, barvy. Nemám co bych vytkla :)

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

K filmu mám jen jednu připomínku, vůbec se mi nelíbilo završení s velkým lítajícím talířem, přišlo mi to až moc kýčovité. Jinak to ušlo, i když nemusím Shiu LaBeoufa

Princezna ze mlejna 2 (2000) odpad!

Ukázka toho, jak naši falmaři poserou vše na co sáhnou, skvělá práce chlapi!! ;)

Princezna Mononoke (1997)

NÁDHERA!!!!! Stojí to za to ;), jeden z nejlepších animovaných filmů všech dob!!

Howlův kráčející hrad (2004)

Moc pěkná animovaná pohádka. Síla japonských pohádek mě opět vtáhla do sebe, obdivuju jejich styl a jejich kreslené postavy. Přestože jsou animované, lidé se do nich téměř ihned zamilují. Tento příběh má sám o sobě kouzlo. mladinká Sofie, kterou zakleje zála čarodějnice z bažin ve starou babku, brzy se na scéně objeví překrásný čaroděj Howl, který žije v pochodujícím vraku (zámku). Kdybych mohla malinko upravit děj, asi bych to provedla. Moc se mi nelibilo, jak ještě více zohavili tvář té dívky a udělali zní hrbatou stařenu. Dala bych tam více společných scén s Howlem, jakožto milovník romantiky. Jinak moc pěkné a nelituju těch 118 minut strávených u obrazovky ;)

Eurotrip (2004)

Začátek nuda, konec nuda. Celý film NUDA. Ani jednou jsem se nezasmála, to už mě více rozesmáli Chipmunkové. Jediná scéna, která stála za to byla ta, jak přijeli na Slovensko s pár penězma a najednou byli ubytovaní v nejluxusnějším hotelu=> Kéž by to byla pravda ;)

Prezidentův muž (2000) (TV film)

Chuck Norris, krvelačné monstrum, kterého se obává celý vesmír...teď musí zachránit USA ;) jediná hvězdička za to, že z něj mám respekt a nechci se probudit vedle jeho rozzuřené tváře.