Ghost Rider (2007) odpad!

Nicolas zklamal a i jeho herecká kolegině Eva, no dejme tomu, že by tam ti dva nehráli, co by z toho vzniklo? Ještě větší konina, než je.... a to je co říct. Néjen že triky stály za velký hovno, ale i herecké výkony nebyly nijak výjimečné a šokující. Strašná sračka, jenom doufám, že to už nikdy více neuvidím.....

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Ách jo, chudák Disney, kdyby tohle viděl, nepochybuji o tom, že by se převracel v hrobě. Nějaká pinda s blond parukou, která se v noci natřásá na pódiu a hystericky kříčí na dav, jejiž hlavními posluchačkami jsou děti do 13 let...a ve dne je to obyčejná pipka z předměstí. Kdy tohle skončí? Mrkněme pár let do předu. Z roztomiloučké dívčiny je stejná běhna, jako Britney S., která se na počkání svléká před kamerou, aby si udržela popularitu. Prostě to shrnu, strašná prasečina jejiž hlavní postavou je zablokovaná a naivní holčička ;)

Moje sestra vlkodlak 2 (2004)

Rozhodně lepší než první díl! Dvojka je narozdíl od jedničky zábavnější, akčnější a jak jinak, než strašidelnější ;)

Moje sestra vlkodlak (2000)

Takže kde mám začít? Výběr dvou sester se podařil, starší Ginger sexy kost a mladší Brigitte připomínala chodící zombie. Jejich sesterské pouto nepovolí, ani když jednu z nich pokouše během večerní procházky strašlivě vypadající hafan - vlkodlak. Jestli mám být upřímná, tak maska vlkodlaka se jim vůbec nezdařila, připomínala lacinou plastovou hračku. Co se týče děje a barev, dobrá práce ;), při natáčení nebyla použitá žádná z těch laciných náhrašek, za což jsem vděčná. Kdybych neměla ráda filmy s touto tématikou, jistě bych hodnotile hůře, ale jelikož mám, tak 3* si to zaslouží :))

Hannibal (2001)

Slabý odvar z předešlého dílu ;)

The Sylvester & Tweety, Daffy & Speedy Show (1981) (seriál)

Každý v sobě máme dítě, kterými jsme byli před léty. Rádi si připomínáme časy, kdy jsme posedávali u televize a sledovali pohádky. Já si ty časy ráda připomínám a proto někdy tyto kreslené postavičky sleduju ;)

Ženy na cestách (2010) (pořad) odpad!

Tlustá velryba a namyšlená kráva na cestách- TOŤ NOVÝ POŘAD TELEVIZE PRIMA. Jelikož televize Nova má zmrvený pořad Hlas českosloneska, proč by se nemohla přidat i Prima? Stačí malinko zapřemýšlet a hned vyjede další sračka s názvem, Ženy na cestách. Odpáááááááád!!!!!!

Ostrov pokladů (2007) (TV film) odpad!

Tak tenhle film je urážka pro odpad. Kdybych byla mladší, možná by se mi to i líbilo, ale bohužel jsem zestárla a nelíbí se mi to. Nevím o co tam jde, na začátku je kluk, který neumí ani psát ani číst (něco jako v dnešním světě), jeho matka je hospodská, která za peníze poskytne všechny možné služby ;) (néjen jídlo) a ke všemu tomu hnusu se objevuje holka s výrazným předkusem, která je dcerou piráta. Nejvíc mě pobavil poklad na konci, o který se tak prali. Pár zlatých džbánů na stromě a tím to hasne ;), DĚSNĚ DĚSNÁ NUDA! - slušně řečeno

Červený drak (2002)

Napínavý, psychologický film, který vás dokáže vtáhnout do děje. Místy strašidelný a občas nepředvádatelný děj, jako třeba deset minut před koncem. Anthony si v tomhle díle moc nezahrál, ale i tak byl film perfektní ;)