Prokletí domu slunečnic (2007)

Dobře natočený horor, který nezkazí, ale ani nezlepší náladu. Dobrý scénář i herecké obsazení. Zápletka však mohla být lepší, hned jsem věděla, kdo bude vrah, takže žádné překvapení. Duchové připomínali Samaru z filmu The Ring ;)

Princ a pruďas (2011)

Mně se to líbilo :), zábavné, povededné a promyšlené. Chvílemi jsem nevěřila vlastním uším a jindy jsem nepřestávala zírat nad touto komičností. Chci další takovou pohádku!!!!

Doktor od jezera hrochů (2010) odpad!

Taková kravina, kam na to chodí? Bězdějová a nudná stupidita, kterou natočil Troška, jak jinak. Budu držet palce i nadále, protože tenhle film jde ke dnu, jako ty předešlé. NUDA* , doporučuji shlédnout to v kómatu, jinak vás to nezaujme ;)

Hannibal - Zrození (2007)

Film se zařadil k mým nejoblíbenějším ;), popisuje začátek Dr. Lectera, který jako malé dítě přišel o rodiče a jeho sestru zabili sovětští vojáci. O pár let později, se rozhodne je najít, aby pomstil smrt své sestry. Příběh popisuje to, jak se z nevinného dítěte stal zvrácený vrah lidojed. Moc se mi to líbilo, nechyběly napínavé scény, detaily a dokonce výběr tváře pro hlavní postavu se vydařil ;). Jen mi tam scházel Anthony, ale nedá se nic dělat.

Pomáda (1978)

Viděla jsem Pomádu jako malá holka a občas na ni mrknu, když ji dávají v TV. Ten kdo pomádu nezná a považuje sám sebe za hudebního a filmového znalce, tak by se na to měl mrknout, jinak je pro mě barbar...nebo jeden ten homouš ze Stmívání, výsledek vyjde nastejno. :)

Flashdance (1983)

Úžasná hudba, skvělá herečka a naprosto dokonalý tanec!! :) Sbalím si věci a vyrazím si do dílny, ve dne budu svařovat kusy železa a v noci budu tančit v nočních klubech, proč ne? Já bych asi po svařování vypadala hůř než ona, ale to je drobný detail. Jinak moc pěkný film!

Hříšný tanec 2 (2004) odpad!

Co to je za sračku? Vím, že můj názor není objektivní ani kdoví jak důležitý, ale nespatřuji nic na tomhle filmu. Kam se to hrabe na první díl. Nějaký špinavý kubánec, který podstoupil hygienu naposledy v lůně své matky a blonďatá holčička vyšší než on, navíc ty její pohyby, ty bych zvládla lépe, i kdybych byla nalitá. No dejme tomu, že by se to neodehrávalo na Kubě, ale i tak je to ODPAD. Obsah má být stejný jako v jedničce, bohatá dívenka si najde učitele tance, který nemá ani vindru a víte co se stane? Zamilují se do sebe, jak napředvídatelné!

Černá smrt (2010)

Kdyby tam nehrál Sean Bean, tak bych se na to ani nedodívala. Usínala jsem nudou a užuž jsem to chtěla vypnout, nakonec jsem si však řekla, že to vydržím až do konce. Film mě nezaujal, možná za to mohl obsah a možná taky ne. Konec byl předvídatelný a celým filmem se vlekla zdlouhavá atmosféra. NIC MOC, ale kvůli Beanovi dávám 2*

Solomon Kane (2009)

Vana Helsinga mám malinko radši, ale přesto se mi zalíbil i tenhle film. ;)

Město andělů (1998)

Moc pěkný film, který jsem viděla před pár lety. Není to žádná hovandina, která vás odežene od televozní obrazovky za pár minut a v tom spočívá kouzklo tohoto filmu. Děj je velmi napínavý a chvílemi překvapující. Moc se mi líbí zápletka mezi hlavními hrdinami, je to příběh o nenaplněné lásce a chvíle bezmezného štěstí. Když se anděl vzdá své podstaty, aby se stal člověkem kvůli ženě, kterou miluje, je to něco nadmíru romantického. Bohužel příjde zlom, který mě dosti překvapil. Nechci a ani nebudu vyzrazovat děj, ale tento film stojí za to! :)