V temnotě (2008)

Zajímavá holka, asi přestanu chodit do lesa, co když tam vypustili celé stádo šílených dětí? Film byl zajímavý, ale zdálo se mi, že se v něm rozvíjí dva rozdílné příběhy. Chlapec, který trpí prazvláštní nemocí a divoška, která žije v lese. Né že bych měla něco proti holce, která s radostí zabíjí ostatní, někteří si to možná i zasloužili. Celkem legrace, ale nebyl to zrovna horor, spíše drama.

Zombieland (2009)

Po dlouhé době jsem se rozhodla podívat na tento film se svým bratrem. Začátek ušel, nevím, co bych dělala, kdybych šla na záchod a zpod dveří by mi do kabinky vlezl hnusný olezlý zombie, asi bych se na místě podělala strachy (bohudík za ten záchod!). Obsah byl skvělý, lovec Tallahassee, který zbožňuje sladký tyčky a nenávidí zrůdy, které mu je berou. Pohodová komedie, která si dělá legraci z filmů, jako Resident Evil, úsvit mrtvých.....

Panic je nanic (2006) odpad!

Česká verze prciček, která se jak to říct co nejslušněji- nevydařila.

Disaster Movie (2008)

Parodie mám velmi ráda, ale upřímně řečeno, tohle byla naprostá sračka. Jediné co mě pobavilo, byla věta, kterou pronesl jeden z Chypmunků, když chlapa hlodal do koulí- "Chypmunkové mají rádi oříšky" Jinak nuda.

František je děvkař (2008) odpad!

František není děvkař, nýbrž absolutní dement k pohledání. Film je sračka jak dělo a nedá se na to koukat! Samý hnusný tlamy před kamerou a ty jejich výrazy.... no tohle je konec! Jsem sice z Česka, ale naše filmy mi připadají čím dál více horší a horší, tenhle patří k těm nejhorším....KRAVINA! A dej te to ode mě dál!

Deník princezny (2001)

Film pro malé a naivní holčičky, které se chtějí stát princeznou ;) mě osobně film nijak nezaujal.

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Slušná parodie na úspěšný film. Během filmu jsem nepropadala hysterickému smíchu, ale přesto na mě film zapůsobil kladným dojmem. ;)

Zatímco jsi spal (1995)

Velmi pohodový vánoční film s jednoduchým obsahem. Žena se zamiluje do jednoho muže, kterého potkává na vlakovém nádraží. Jednoho dne muže přepadnou a on spadne na koleje, nedaleko je slyšet přijíždějící vlak a žena se vydá mužovi na pomoc. Po té co mu zachrání život se vydává za jeho snoubenku, aby ho mohla navštěvovat v nemocnici. Žena se seznamuje s jeho rodinou a s jeho mladším bratrem. Děj se zamotává a hlavní hrdinka si musí vybrat mezi oběma bratry. Celkem slušná romantická komedie, kterou jsem si jako malá holka oblíbila.

Poslední Mohykán (1992)

Výborná hudba! Během filmu jsem se nenudila a vřele ho doporučuji milovníkům historických a válečných filmů. 100%

Ženy v pokušení (2010)

Skvělý film natočený především pro ženské publikum. Tři dospělé ženy- babička, matka a dcera, které hledají muže pro tu postřední. Děj začíná hned jakmile Helena zjíšťuje, že ji mažel podvádí s náčelníkovou dcerou. Po té se svěřuje do rukou své matky a dcery, které ji učí, jak flirtovat s muži. Já kdybych měla takovou babičku, asi bych u ní strávila celé prázdniny ;). Nechyběl tomu tvip ani šťáva, Výborná Eliška Balzerová!