Jádro (2003) odpad!

Po zhlédnutí tohoto filmu mě napadá jedna jediná otázka. Co mi bychom bez těch amíků počali??? ;)

Sunshine (2007)

Čekala jsem od filmu více. První část nuda, vyhořela jim zahrádka, potom objevili jinou vesmírnou raketu a světě div se, na ní byl nějakej ošklivej týpek se zvráceným smyslem pro humor. Akce začíná až půl hodinu před koncem. Děsná ptákovina ;)

Norbit (2007) odpad!

Po zhlédnutí tohoto filmu se ze mě stal rasista!

Jezero smrti (2008)

Velmi působivý film se skvělými efekty. Musím přiznat, že během filmu ze mě lítaly ty nejsprostější nadávky na mladší generaci. Takový spratky bych zaživa ztáhla z kůže a hodila rovnou do soli. Film byl natočen tak, aby se diváci vcítili do hlavní role, kterou byla Jenny, mladá žena, které parta malých zmrdů zabila přítele. Ty bastardy bych na jejím místě rovnou podřezala. Bohužel mě velmi zarazil konec, ale tak to ve světě chodí, rodina vždy drží při sobě.

Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna (2006) (TV film) odpad!

Pokračování této veleúspěšné sračky mě dovedlo k zamyšlení....Jak je možné, že něco takového vůbec existuje a že to pravidelně vysílá televize Nova? Odpověď je velmi jasná. Nastává konec světa a dobří herci a režiséři se ukrývají v podzemí a na povrch se dostávají tací jako Flynn.....Už to začíná....cítíte to taky?

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film) odpad!

Jinými slovy parodie na Indiana Jonese. Na hlavním obalu této sračky by mělo stát upzornění, že film je vysoce morbidní! Takovou slabomyslnou prkotinu jsem už dlouho neviděla. Smála jsem se pouze těm suchým kecům, rádoby chytrým. V hlavní roli debil a kráva. Co více dodat? Film na vlastní riziko!

Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

Komerční záležitost stejně jako druhý díl. Vše čim vynikal první díl, tento postrádá. Celým filmem se táhne vůně peněz, které za to dostali a také nuda. Nedoporučuji tento film proto, že jsem na něho slyšela záporné recenze snad všude. Je mi líto, že to takhle skončilo, ale nedá se nic dělat, život jde dál.... :)

Krokodýl Dundee 2 (1988)

O dost slabší pokračování prvního dílu. Skoro žádná legrace a děj už není tak promyšlený. 3* za herecké obsazení.

Krokodýl Dundee (1986)

Australský lovec krokodýlů Dundee. Nebojácný, vždy připravený, manuálně vzručný, charizmatický, okouzlující a praktický chlap, kterého by chtěla mít snad každá žena na světě. Zábavný film plný ponaučení, že New York je město bláznů a přede vším nebezpečných gangů. Špičková komedie s výbornými herci. 100%