Podvodníci (2015) (pořad) odpad!

Další z řady pořadu našich televizí kde s to jen hemží rádoby herci co přehrávají ne některé ženy v reálném světě...Za mě celkově 7% a odpad.

Tchyně (2015) (pořad)

Chápu,proč je to tady jako odpad,ale já budu hodnotit tento pořad z jiné perspektivy a to ,že jsem rád,že někdo se snaží lidem pomoct a pokud je to pozitivní pomoc tak je mi opravdu jedno jestli to uvádí Monika Štiková nebo kdokoliv jiný.Za mě tedy celkově 65% a tři hvězdy.

Aloha (2015)

Další z řady filmu co nejspíš vznikl tak,že se sešla parta herců na dovolené a zavolala Camerona Crowe,kterého poprosila ,aby napsal rádoby vtipný ,místy romantický a někdy pseudo dramatický scénář.Přece jen se na té Havaji už asi nudili tak z toho chtěli dostat nějaký ten další milion navíc.Film opravdu o ničem a přesto s hodně známými tvářemi.Jiné vysvětlení snad opravdu není.Na tohle jít do kina tak si drbu hlavu dlouho a těch 170 kč by mi bylo opravdu líto.Za mě celkově 30% a dvě hvězdy.

Povětří (2015)

Jeden z těch filmu po jehož zhlédnutí si říkám,že je film buď naprosto z jiného vesmíru a nebo jsem ho totálně nepochopil.Dva technici v postapokalyptickém světu mají za úkol v podzemním bunkru střežit některé přeživší lidi co jsou v hibernaci.Jenže kde není důvěra tak je to pak těžké.....Jinak o ničem jiném film není a pokud nejste fanoušek jednoho z těch dvou herců,protože kromě jedné herečky je to opravdu celé obsazení tak vás na filmu asi nic nezaujme.Mě na tom lákal Norman Reedus,ale rád se na něj dál budu dívat radši v The Walking dead.Za mě celkově 30% a dvě hvězdy.

Válečná banda (2015)

Tak válečná banda nebo spíš War Pigs...jsou filmem u kterého se nejspíš budete hodně nudit...Kdo čeká nějakou akční podívanou s Dolphem ze druhé světové války tak je opravdu na velikém omylu.Příběh nám ukáže parta vojáku co je nasazena ,aby zjistila informace o novém dělu nacistu zvaném stonožka...Skoro celý film sledujeme Dolpha v roli francouzského žoldáka a Luka Grossa jak cvičí onu partu (Je zajímavé,že oni prasata měli projít různými konflikty a souboji,ale až od naí ústřední dvojice zjistí jak bojovat s noži,jak vypadá v zemi mina atd atd atd.No myslím,že film měl dobrý potenciál,ale okolnosti asi nedovolili víc než co z toho vzniklo.Je to opravdu škoda,obvzlášť po dobrém filmu s Dolphem a to Skin Trade.Za mě tedy celkově 30% a dvě hvězdy.

Cop Car (2015)

Tak od tohoto filmu jsem čekal nějaký opravdu napínavý thriller kde bude tuhnout krev v žilách ,ale místo toho jsem dostal příběh dvou chlapců co najdou opuštěné policejní auto.S autem si udělají vyjížďku a zjistí ,že v kufru se kdosi nachází.Tím se věc zkomplikuje a když si pan šerif chce vyzvednout své auto tak dojde k finálnímu souboji kde se střílí a střílí a tím film končí.Nic víc nic méně .Za mě celkově 40% a dvě hvězdy.

Fantastická čtyřka (2015)

Tak se nejspíš přidám k řadám kritikům.Sice jsem necelou hodinu filmu měl pocit,že konečně vidím zpracování komiksového filmu na vážnější notu ,kterou jsem naposledy viděl v Batmanovi a nebo Captainu Americovi,ale pak se celý tento pocit rozplynul jak pára nad hrncem.Snímek má opravdu dvě části:první vážnější kde se seznamujeme s postavami a jejich osudy a pak závěrečnou třetinu kde je potřeba se zavděčit většinovému publiku.Nesmyslný závěrečný souboj co působí jako by zrovna střihač neměl svůj den a zapomněl nám dost záběru předložit snad ani nemá víc cenu rozebírat...Co se týče hereckých výkonu:Po téhle stránce i myslím,že každý si odehrál to své a s uvěřitelností problém není.Triky jsou taky dobře odvedené.Bohužel,ale ta závěrečná třetina filmu kazí veškerý předchozí pohled a sráží film do průměrného hodnocení.Když to srovnám s předchozími zpracováními F4 tak dnes jsou možná lepší triky,ale jinak je to jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet...Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy.

Divoká dvojka (2015)

Divoká dvojka nabízí komedie o dvou odlišných typech žen.Jak to taky tak bývá v těchto filmech...a opravdu nečekejte nic převratného.Příběh o policajtce co byla už jako malá věrná představě být policistka ,protože pravidelně jezdila s tátou co by též strážníkem na skoro každý výjezd.Když se tato spořádaná a pravidel držící policajtka setká s manželkou svědka co má svědčit u soudu,ale je ještě předtím zavražděn a ona tak musí tuto úplně odlišnou osobu chránit,tak se naskytne řada vtipných i méně vtipných momentu.Pro mě to bohužel bylo spíš méně vtipné.Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy.

Temné kouty (2015)

Temné kouty je příběh o jedné rodině,vraždě a nalezení sama sebe.Libby Day zažila v sedmi letech vyvraždění svojí rodiny a přesto ,že je z vraždy zavřen její bratr co zrovna propadl satanismu,tak nic není tak jak se zdá na první pohled.Film byl pro mě zajímavý hlavně co se atmosféry týče a musím se přiznat,že jsem téměř do poslední chvíle netušil kdo onen čin udělal.Co se týče Charlize Theron týče tak skoro jako vždy je výborná a táhne celý film,ale neméně dobré jsou i vedlejší role.Taková Chloe Grace Moretz roste film od filmu.Za mě tedy celkově 75% a čtyři hvězdy.

Vějíř lady Windermerové (2004)

Vějíř lady Windermerové vás zavede do Anglie 19.století,kde prožijeme příběh mladé slečny co hledá lásku,přičemž svůj život prožila bez matky.Co osud chtěl/nechtěl přivede nevědomky do cesty lady Windermerové její vlastní matku a ač o tom sama nemá tušení a spíš onu ženu podezírá z toho,že svedla jejího milého tak postupně se z obou stávají skoro přítelkyně a i když lady nemá ani na konci tušení ,že ona tajemná byla její matka tak přesto ví,že jí ovlivnila část jejího života.Pro mě byl film zajímavý jen výkonem dvojice ženských představitelek jinak podobné filmy moc nemusím,ale účast Scarlett udělala své :-).Za mě tedy celkově 65% a tři hvězdy.