Přístav (2015) (seriál)

Po dvou prvním viděném díle a zároveň úvodním celého seriálu jsem si říkal,že to je alespoň změna co se týče prostředí,kde je to dnes v těch nekonečných sra... samý doktor a plastové prostředí (ateliér).No u druhého už jsem viděl ty hloupé dialogy a stále stejné tváře co ani pořádně hrát neumí.No nic.Za mě maximálně 17% a jedna hvězda.

Show Leoše Mareše (2015) (pořad)

Promarněný potenciál noční show,která mohla být dobrá vždy k usnutí,ale to by tam nesměly být oplzlé vtipy Leoše Mareše a navíc jeho kamarád Patrik Hezucký působí naprosto na víc.Za mě 20% a jedna hvězda.

Předávání státních vyznamenání prezidentem republiky (2015) (pořad)

Jsem rád,že je prezidentem právě Miloš Zeman.Dnešní přenos z udělování státních vyznamenání mě svým výběrem potěšil (i když se najdu rozporuplné osobnosti,ale to bylo i u předešlých prezidentu,jenže se to tak neřešilo...) a největší emoce ve mě zanechalo vyznamenání Petra Vejvody,onoho mladého chlapce co zachránil svojí spolužačku.Za mě 100%.

Cena moci (2015)

The Runner je film od kterého jsem čekal nějakou hrůzu jako od Left behind nebo posledního času na pomstu.Tedy filmech co nám v posledních letech Nicolas Cage naservíroval a my se divili,že v tom opravdu hraje on,herec co dokáže předvést i výkon hodný Oskara.The Runner je naopak pro mě docela překvapeně povedený kousek z politického prostředí.Sledujeme zde příběh kongresmana co bojuje ve svém okrsku v Pennsylvanii z ropným únikem do oceánu.Když už se zdá,že za ním jde celé město a on touto událostí nasbírá politické body ,které se mu budou hodit pro boj o senátorské křeslo tak vyjde na povrch jeho milostná aférka.Snímek nám nabízí pohled na svět politiky a zároveň předestírá otázku jestli pro vyšší dobro i v běžném životě natož v politickém musíme někdy uzavřít dohody a kompromisy co se nám absolutně nelíbí jen pro to,aby jsme skrze ně došli k vytouženému cíli.Politika je odvětví plné kompromisu i za cenu vzdání se vlastního přesvědčení a to celé právě zde prožije Nicolas Cage.Film nemá kdovíjaké tempo a postavy a jejich charaktery by mohly být vyobrazeny ještě detailněji,ale opakuji po mém očekávání,že to bude další z řady nepovedených filmu s N.Cagem je to naopak vcelku dobrý počin.Všeobecně mam rád snímky z politického prostředí,protože nikdy není na škodu ,aby jsme viděli za oponu této hry.Za mě hodnotím hlavně ten příběh.Za mě celkově ty 70% a čtyři hvězdy.

Labyrint (2015) (seriál)

Viděn první díl a co se týče příběhu tak je to docela osvěžení po té seriálové tvorbě v naší kotlině.Všeobecně se v posledních letech daří kriminálkám a akor v České televizi.Herecké výkony byly taky obstojné,jediné co mi tam nesedělo byl Miroslav Donutil,protože i když se snažil hrát jinak tak jemu se prostě vážná postava věří hůř.Dobře svou roli naopak hraje slovenská herečka Zuzana Kanócz,kterou můžete znát z románu pro ženy.Její role není typická detektivka s hezkou tvářičkou co se hned musí vyspat se svým kolegou,ale naopak vážná ženská co pro štiplavou poznámku nejde daleko.Za mě tedy zatím celkově 70% a čtyři hvězdy.

Taxi, taxi, taxi (2015) (pořad)

Taxi,taxi taxi s dvojicí Martin Zounar a jeho parťákem (neznám jméno) nám představuje pořad ,který kombinuje Taxik z ČT1 s rychlými prachy.Jako zábava,proč ne.Už jsem viděl v našich televizích větší otřesnosti než lidi co musí splnit biarní úkoly.Za mě tedy 50% a tři hvězdy.

Soudkyně Barbara (2015) (pořad)

Soudkyně Barbara se nám snaží předložit jakoby reálné soudní procesy a různé příběhy.Problém je v tom,že průběh toho celého je naprosto nedůvěryhodný a těžko uvěřitelný.Snaha udělat to na bázi pavlačových hádek mi přijde spíš zábavná než ,že by mě ty případy měli nějak vážně oslovit.Navíc většina účinkujících přehrává.Za mě celkově 30% a dvě hvězdy.

Drtivá porážka (2009) (pořad)

Naprostá blbost.Soutěž kde si někdo de dobrovolně ubližovat a k tomu ani disciplíny nemusí dokončit.Za mě celkově 30% a dvě hvězdy.

Rychlá hra (2015) (pořad) odpad!

Další z řady telefonických her co vás navnadí ,obere a zavěsí.Za mě 3% a odpad.

Pravdivý příběh (2015)

Příběh True story jak už sám název napovídá je podle pravdivého příběhu jednoho obyčejného člověka co jednoho obyčejného dne udělá jeden neobyčejný čin a to jest zavraždí svou rodinu ,respektive manželku a jedno dítě (dvě děti už mrtvé byly,nejspíše od jeho manželky)Řeknete si,že takových to vrahu je x,ale pokud budete poslouchat příběh Christiana Longo tak vám dojde,že každý z nás (alespoň já se v tom viděl velmi reálně) muže po sérii životních eskapád a tvrdých ran sklouznout k činu ,který je naprosto nepochopitelný.Zápletka filmu se točí hlavně okolo faktu,že Longo použil po těchto vraždách a následujícím útěku jméno jednoho novináře a tak se rozehrává vzájemné poznávání mezi Christianem Longem a Michaelem Finkelem.Jestli to na oba bude mít nějaký vzájemný vliv a jak vám dokáže změnit pohled na ony události setkání se samotným vrahem a jeho pohled na onu noc se nechte překvapit.Tak jako to změnilo samotného Michaela tak ani vás to nenechá bez zamyšlení.Film je dobře natočen a jeho hlavní předností je celé vyprávění Longa.Jediné co mi sem tam kazilo dojem byly právě dva hlavní herci,protože jsem občas dostával pocit,že musejí vyprsknout smíchy a jejich role jsem jim moc nevěřil.Ono není se co divit,když oba mají za svojí kariéru hodně ujetých komedii a tak je pak někdy problém uvěřit,že jeden představuje vraha a druhý zdeptaného novináře.Pokud se,ale přesto přenesete tak dostane film s dobrou atmosférou a zajímavým příběhem.Za mě tedy celkově 70% a čtyři hvězdy.