Příběh Wendella Bakera (2005)

Příběh o ztracení a znovu získání lásky.Film ,který v paměti nebude dlouho.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.

Komando postradatelných (2012)

Zprvu jsem myslel,že vidím něco z čeho jsem opravdu překvapenej a ani mi to moc nepřipomínalo klasické béčko tzn.:špatné herecké výkony,neucházející akce,divné lokace a počítačové triky jakby smet,ale bohužel takhle na mě film působil asi půlku nebo něco přes půlku.Pak se to dalo do kolejí právě tohoto béčka,přitom herce to mělo zvučné a nápad taky nebyl špatný,ale je to hodně nedodělané.Myslel jsem,že tomu dám i 4 hvězdy,ale takto je to maximálně za mě celkově 60% tři hvězdy.

Hořkost (1986)

Hořkost je film o manželství a jeho horších stránkách jako je nevěra,ale to znáte určitě i ze vztahu předmanželského :-))) Rachel a Mark se zamilují i když Rachel na manželství nevěří,protože už se jednou zklamala,ale přesto si Markem nakonec nasadí vzájemně prstýnky a doufají v šťastný spokojený život plný harmonie,lásky,spokojenosti atd...ale to by člověk nesměl sem tam mít choutky a musel by upozadit vlastní ego.Film byl pro mě celkem průměrný a jak hádáte asi správně tak nejvíc je na filmu zajímavé obsazení ústřední dvojice a pak pro mě ještě tehdy debutující Kevin Spacey v úloze zloděje a je tu i několik scén Miloš Forman.Za mě tedy celkově 60 % a tři hvězdy.

Prázdniny v ráji (1991)

Prázdniny v ráji jsou příjemný film o vypořádání se ze ztrátou nejbližšího v tomto případě jde o tříletého chlapce ,kterého měli Lily a Ben.Do toho Lily přítelkyně jí dá na prázdniny pohlídat svého desetiletého synka,který jak se zdá bude ten správný tmelící prvek na zahojení rány,kterou těm dvěma život do cesty dal.Film vás pohladí po duši,akor pokud máte sami děti a navíc je tu roztomilý v té době začínající Elijah Wood.Za mě celkově 75 % a čtyři hvězdy.

Dům u vycházejícího slunce (2011)

Tak tohle mě mile překvapilo.Čekal jsem klasické béčko,ale myslím si,že to má vcelku úroveň.Když srovnám herecké výkony např. Steve Austina,kterého jsem dnes v jednom filmu viděl a Dave Bautistu tak se moc srovnat ani nedá.Austin mě přijde jak prkenej a pomalu nehne brvou.Přitom Bautista stejně jako Austin nemá za sebou téměř žádnou hereckou průpravu,ale přesto působí přirozeně a dá se s jeho postavou lépe identifikovat.Co se týče tohoto filmu tak je to příběh o bývalém poldovi co nedělal zrovna morální věci a musel jít sedět,když vyleze tak ho zaměstná šéf místního casina,ale jednoho dne se v casinu odehraje ozbrojená loupež a všechny stopy vedou k policistovi Rayovi...Navíc mě překvapil konec filmu a pokládám to buď za nedodělané a nebo odlišné ,přikláním se k druhému.Ještě doplňuji,že dost asi udělal i dobrý dabing.Za mě tedy celkově 75 % a čtyři hvězdy.

Odplata (2011)

Akční béčko,které postrádá lepší herecké výkony (Austin je jak prkno bohužel),lepší lokaci a i tu akci,ale zase na druhou stranu příběhově klasika:bývalý polda jde pomstít svojí rodinu,bitky celkem ujdou a jako bonus je docela dobrý závěrečný souboj Austin proti Trejovi,takže za mě celkem průměr 50% a tři hvězdy.

Anděl smrti (1998)

Azazel v hlavní roli tohoto příběhu,kde poctivý polda v podání Denzela Washingtona musí vyřešit záhadu smrti několika lidí podobné těm co dělal vrah ,kterého John Hobbes dostal až na křeslo smrti,ale vraždil vůbec tento zločinec,vraždily někdo jiný a nebo snad dokonce sám John?Tak pokud se to chcete dozvědět a navíc máte rádi mysteriozní filmy a trochu toho nadpřirozena tak vám film vřele doporučuji.Za mě 75% a čtyři hvězdy.

Výtržníci (1970)

Parta týpku dojede do malého města ,dělají bordel v hospodě pak se dostanou k jednomu páru kde žena se zalíbí Jacku Nicholsonovi a na konci se místní jdou této partě bránit a přitom se poperou mezi sebou i tyhle výtržníci.Film vcelku o ničem.Za mě kvůli Jackovi celkově 50 % a tři hvězdy.

Muž na míru (2013)

Jednohubka o tom jak se jeden kluk chtěl zalíbit holce z kavárny tím,že bude vše co ona má ráda skrz její zveřejněné informace na facebooku,ale vše není tak jak se zdá.Za mě celkově 60 % a tři hvězdy.

Fotbalista roku 2014 (2015) (pořad) odpad!

Bože..tenhle pseudosport si ještě uděluje ceny a oslavuje ty pracanty...dřív jsem měl fotbal rád,ale teď je to opravdu pseudosport a ještě v českém podání.Za mě celkově 3% a odpad.