Batman Rok jedna (2011)

Další perfektní animák z DC dílny.Příběh o vzniku Batmana a jeho prvních krocích v legendárním obleku netopýra.Je to další kousek,který by se takto napsaný nemusel stydět vstoupit i jako hraný film do kin.Za mě celkově 88% a pět hvězd.

Ultimate Avengers: Konečná pomsta (2006)

Avengers na rozdíl od DC mě moc neberou a navíc ta animace není moc hezká.Co se týče příběhu tak je to takové jednoduší,ale na druhou stranu proč ne.Co stojí za to tak je vykreslení Kapitána.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.

Liga spravedlivých: Zánik (2012)

Poslední dobou nějak sjíždím tyto animované superhrdinské filmy :-) a málokdy jsem nespokojen,ba co víc,například u tohoto snímku jsem opravdu překvapený kvalitou jak je to napsané.Příběh je zde opravdu dobrý a je tu snaha o to ukázat nám hrdiny i v poloze kde si musí poradit s tím,že se jim zrovna nedaří,což kvituji.Jen opravdu škoda,že se takový příběh nenatočí i jako klasický hraná film.Postavy super a to samé akce.Za mě celkově 90% a pět hvězd.

Liga spravedlivých: Válka (2014)

Na animovaný film hodně dobře napsaný příběh a i akce je dobrá.Pokud máte rádi komiksové filmy a zároveň i DC tak budete spokojeni.Za mě celkově 88 % a pět hvězd.

Batman: Útok na Arkham (2014)

Tak toto je spíš takový akční animovaný film ze světa DC než ty jiné,které jsem například viděl ve stejné době viděl.Jako je Batman vs Red Hood atd.No,ale to nic nemění na kvalitě.Za mě velká spokojenost.Je to něco jako trochu jiná verze Sebevražedného oddílu co jsme mohli vidět v hrané verzi.Zde je akorát více postav a to je dobře.Co jsem si užil byl Joker,ten se jim opravdu povedl :-) .Za mě tedy celkově 80% a čtyři hvězdy.

Batman vs. Red Hood (2010)

Další animák z DC viděný touto dobou a další spokojenost.Jelikož se právě dočetl komiks Ticho tak si myslím,že právě z tohoto komiksu to čerpá a za mě tedy co se týče příběhu opravdu paráda.Na animovaný film,který mam tak nějak zpátečnicky pořád zaškatulkovaný jako výtvor odlehčené pohádky pro děti ,zde právě co se týče příběhu film opravdu baví a je hodně dobře napsaný a zároveň i postavy jsou dobře vykresleny..Batman tu jako postava má větší hloubku jak v některých hraných verzích a už jen to je pro mě dobré překvapení.Tento film než na akci stojí právě hodně na tom příběhu.Takže kdo má rád DC a rád kouká či čte o těch postavách,o jejich myšlení,uvažování atd a nekochá se jen souboji tak bude spokojen.Animace a akční scény jsou provedeny opravdu velmi dobře.Jo a Joker byl taky fajn,ten mě asi neomrzí :-) .Za mě tedy celkově 90% a pět hvězd.

Liga spravedlivých: Záchrana světa (2013)

Tak další film,který jsem v poslední době viděl z DC animovaných filmu a musím říct,že jsem spokojen.Přesto,že jsem nečetl skoro žádný komiks a tím pádem mě flashpoint a vše okolo toho nic moc neříká,tak jsem se nijak neztrácel.Je tu dobře vše vysvětleno a i mé děti co to viděli se mnou tak to měli podobné jako já.Za to palec nahoru.Jinak příběh se mi hodně líbil,navíc Flash je pro mě relativně nová postava a tak jsem byl rád,že jsem mohl vidět více o tomto charakteru.Co se týče akce tak ta se mi taky moc líbila.Vůbec bych se nezlobil kdyby toto bylo natočeno jako celovečerní hraný film.Fakt si říkám,že je škoda když tak vidim ty dc animáky,že ty hrané filmy nemají takový úspěch,neříkám kvalitu,protože já jdu proti většině a mě se líbí,ale kdyby měli právě větší úspěch tak by mohli vzniknout i filmy jako je právě například tento flashpoint.Každopádně zpět k tomuto filmu,podle mě každý kdo má nějaký způsobem rád DC svět tak bude asi spokojen.Jo a ta animace je taky pěkná.Za mě tedy celkově 88% a pět hvězd.

Superman/Batman: Apokalypsa (2010)

Nějak jsem se dal v poslední době na animáky. Ne dělám si srandu,děti to chytlo a tak koukám s nima :-) .Další příběh z DC,tentokrát o vzniku Supergirl.Musím říct,že i když má film nižší hodnocení než jiné animované filmy z tohoto vesmíru tak já byl nadmíru spokojen.Hlavně příběh je na hodně dobré úrovni a klidně by to mohlo být natočeno i jako klasický film.Příběh je hodně dobře udělaný a není to nějaká tupa vata k akci,spíš naopak.Akce je i tak dost a celkově je to dobrý koktejl nejen pro fandy těchto superhrdinských filmu.Podle mě určitě neuděláte chybu když si to pusíte,protože já jsem taky netušil co dostanu a nakonec jsem opravdu spokojený.Jen škoda,že v hraných filmech vévodí Marvel,který já nemusím,působí na mě oproti dc hodně dětsky a jako takové omalovánky.Celkově tedy 90% a pět hvězd

Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích (2010)

Oproti filmu Superman /Batman Veřejní nepřátele které jsem viděl hned před tímto snímkem,se mi Liga spravedlivých líbila ještě o něco více.Hlavně je zde dobrý příběh,který je originální,alespoň pro neznalce komiksu jako jsem já.Příběh o dvou vesmírech,kde naši hrdinové na straně jedné jsou takový jaké je známe a na straně druhé jejich na první pohled hodně podobné postavy jsou naopak vykresleny jako záporáci se mi opravdu líbil.Navíc v tomto filmu dostaneme kromě Batmana a Supermana i další kladné charaktery a přes tolik postav co na jedné nebo druhé straně film nabízí,je příběh udělaný dobře a nepůsobí něco nadbytečně.Na to,že je to animovaný film,které mam zaškatulkované hlavně z pohádek :-) tak zde jsou ty charaktery i dobře napsané.Myslím,že každý kdo má rád superhrdinské filmy a DC obzvlášť tak bude spokojen.Za mě tedy celkově 85% a pět hvězd.