Hon na myš (1997)

Myši a jim podobní tvorové jsou úžasná inteligentní zvířata:-)

Putování dinosaurů (2011) (TV film)

Telenovela s dinosaury a příšernou grafikou. Nebo byl v té době sníh tak tvrdý, že v něm ani dinosauři nezanechali stopy.

Vlhká místa (2013)

Film o tom, že "něžné" pohlaví dokáže být také pěkně nechutné a lepší je se neholit.

Oddělené světy (2008)

Když někoho přestane bavit být tupou ovcí ve stádu a nechat si vymývat mozek, má to pak těžké....

Neopouštěj mě (2010)

Pro mě velice poutavý a zajímavý námět, jen filmové zpracování mě tolik neoslovilo. Uvítala bych větší propracovanost příběhu, více detailů.

Devítky (2007)

Protože koaly jsou na vyšším levelu než lidi, mají telepatické schopnosti a předvídají počasí!:)

Co všechno věděla Maisie (2012)

Takového otčíma bych taky chtěla.. Náhradní manželé rodičů (kteří jim měli pomoci svěřit dítě do péče) se spolu dají dohromady (což bylo jasné od jejich prvního setkání) a dítě si vezmou s sebou. Spíše než drama to připomíná telenovelu. Zachraňuje to však svým výkonem božská Julianne.

Sirotčinec (2007)

A to o ježíškovi je taky výmysl? Děti jsou záruka dobrého hororu.

Před půlnocí (2013)

Film, který zobrazuje naprosto běžnou hádku, kterých je ve vztahu samozřejmě spoustu. A taky běžně končí - usmířením. (Mohli bychom natočit podobný film s přítelem, akorát bez dětí). Je zde krásně vidět, jak se vztah s přibývajícími roky - a hlavně dětmi změní. Nic nového. Některé scény mi přišly zbytečně dlouhé, bez šťávy.

Bowling for Columbine (2002)

Co k tomu říct, prostě Amerika a tamější mentalita... Velmi dobře zpracovaný zajímavý dokument a musím se přiznat, i přesto že M.Mansona opravdu nemusím, svou výpovědí má u mě malé bezvýznamné plus.