Kronika (2012)

Skoro take dobre ako Saxana !!!! Nezaujal dejom ,trikom proste rychlo na to zabudnut.

Blesk (2011)

Klasicka Stathamovka ktora neurobila ani krok mimo jeho standardu. Akcna jednohubka proti nude. Dej za vela nestal no ani celkom katastrofa to nebola. Kto ma rad tohto herca tak si zakrochka a ty ostatny daju tak max.50%

Muž na hraně (2012)

Vyborny film kde som sa ani na chvilu nenudil. Dynamický pribeh kde cas pri sledovani zbehne velmi rychlo a clovek si oddychne. Hudba perfektne zapadala k jednotlivym scenam. Scenar,rezia, strih vsetko bolo konzistentne a ladilo to spolu.Ludia tu ozaj urobili dobru pracu.

Královna řeky (2005)

Uzasne scenerie,pekný pribeh nie je co vytknut odporucam !

Nejsmrtelnější úlovek (2005) (seriál)

Ide o bandy naozaj velmi tvrdych chlapov ktory prezivaju a pracuju v nenormalne brutalnych podmienkach kde kazdodenne riskuju svoje zivoty. Neviem si ani predstavit prezit ,pracovat tyzden na takejto lodi a popri tom bojovat s pocasim zimou a este mat cas na tvrde zjebiky.Sledovanie je prudkonavykove a stale na konci sezony sa tesim kedy zacne nova. Stravil som s týmito osadkami lodi uz par rokov a stale vedia prekvapit. Proste jeden z najlepsich dokumentov aky kedy bol natoceny. RIP Capt.Phil Harris

S tebou mě baví svět (1982)

Co napisat k tomuto klenotu ceskoslovenskej kinematografie? Snad iba pozor priputat sa a hor sa na IDIXE.

Moneyball (2011)

Krasny herecky koncert Brada Pitta. Zobrazil cloveka a pribeh pred ktorým skladam klobuk. Ano bohuzial je to tak ze su bohate kluby a chudobne kluby a je iba na par ludoch co dokazu vyskladat a aky Teamwork z hracov vytvoria. Dejovo ma vtiahol film okamzite od zaciatku a doslova ma pribil do sedadla . Nepotrebujem rozumiet pravidlam ked pointa je v peniazoch :-) Glen Sather by o tom dokazal hovorit ked vlieval miliony a miliony dolarov do vyhasinajucich hokejovych veteranov tesne pred alebo za zenitom v Rangers a naopak ako vyskladal Edmonton v 80-tych rokoch. Urcite si treba tento film pozriet a odo mna ma 5 hviezd + 1 TOP.

Mezi vlky (2011)

O.K. Fajn Neeson v poriadku. Scenerie v poriadku. Hudba nevtierava dokaže podporit napinave sceny. Dej trosku priehladny a skoda toho uplneho zaveru. Mohlo to skoncit trochu inac popripade otvorit viac zaver. Vedlajsie postavy absolutne bez charizmy a nic nehovoriace. DOBRE IBA AKO ZAKUSOK. Nebolo to zle len tomu nieco chybalo. Trochu viac normalnych napadov a nie absurdit ako utek od miesta tragedie bez kuskov plechu, drotov a podobneho co sa da pouzit ako obrana proti zvieratam.pan Carnahan si tam zabudol zavolat cloveka ktory ma skusenosti a prezitim. Chyba tomu autentičnost co je velka skoda. Som ciastocne sklamany no aby som neodradzal dam 3 hviezdy. P.S. Neviem preco ale pripomina mi to ciastocne Vertikal Limit.

Signál (2012)

Oddychovy film na pondelnajsi vecer . Clovek je nasrany ze zacal pracovny tyzden cize film ho uz viac nedokaze rozhodit. Mohla to byt radsej letna komedia pre mladých!