Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Tak studený film som už dlho nevidel. Studeny ako psi cumak alebo Svedske podnebie niekde pri polarnom kruhu kde sa to odohrava. Film nevyvolal žiadnu emociu nezanechal nic. Proste pre mna cisty konzum. Fincher by mal zostat filmom v Amerike tam mu to ozaj ide. Toto nie celkom vyslo resp. sliapol trosku vedľa. Nechce sa mi až veriť že tento pan natocil Seven alebo Benjamina Buttona ! Proste nie každý napad musí skončiť dobre. Že p.Fincher? 50%

Průsmyk smrti (2006) (TV film)

Bál som sa že, dostanem na tácke vojnový blábol akych je v poslednom čase veľmi veľa . Bol som však prekvapený že sa z toho vykľul prijemný film v štýle 9.Rota avšak predsa len kvalitu 9.roty toto nedosiahlo. Odhliadnúc od toho čas strávený sledovaním tohto serialu neľutujem .Dej je podaný veľmi štýlovo prítomnost je prelínaná spomienkami hlavných predstavitešov na minulosť kde môžeme sledovať spúštiace situácie prečo sa vlastne dostaly do Čečenska. Bojové scény boli vcelku reálne žiadne Rambovske úlety. Cize vcelku veľmi slušný rusky vojnový film. 70%

DonT Stop (2012)

Punk not Death !!! No Future !!! Dve frázy ktoré spájajú v tomto filme REBELSTVO , odpor voči okoliu ,voči systému ,voči všetkému naliňajkovanému čo vtedy mohla doba poskytnúť. Príbeh jednoduchý,priehľadný o dvoch kamarátoch ktorý chcú a aj založia Punkovú kapelu napriek všetkým problémom tej doby vám vlezie pod kožu najmä tým ktorý aspoň trochu toto zažili. Film ako celok je svižný ,vtipný a niekedy aj na zamyslenie. Neopozeraný herci dávaju tomuto filmu to čo by som tým známejším absolútne neuveril ! Postava ktorú stvárnil Jakub Zedníček je aspoň pre mna v tomto filme dominantná aj napriek tomu že nehrá hlavnú rolu. Film hodnotím na 75% a plne si to zaslúži! Jednou až skončíme tlustý, plešatý a připosraný to si už budeme jenom ztěžovat, že nejlepší roky jsou v prdeli a dobře budeme vědět, že nejlepší to bylo právě TEĎ...

Kazatel Kalašnikov (2011)

Co v skutocnosti ponuka Afrika ? Okrem Etnickych cistiek,lokalnych vojen a novodobeho otrokarstva? Uzasnu Faunu a Floru ,len o tomto tento film nie je. Sialenstvo nasilia ktore je kazdodennym chlebom Africanov stoji aspon na chvilkove pozastavenie ci ozaj svet sa nachadza v 21.storoci. Tento film nehovori o nicom novom pokial ide o Afriku. Cele kmene su masakrovane sfetovanými detskymi vojakmi naverbovanými nie celkom tradičnym sposobom.Zem je nasiaknuta krvou domorodych obyvatelov a zvyšok sveta to absolutne nezaujima a zaviera oci pred tym co sa tam deje. Je zaujimave ze toto nie je celkom lahostajne cloveku ,ktory urcite nepatri do vykladnej skrine osobností. Sam Childers ventiluje svojich demonov v krajine kde nie je vobec ziaden system prava a ochrany cloveka. On v tejto anarchii zacne zachranovat tych najbezbranejsich a zaroven nastavuje zrkadlo zivota krajiny svojimi neortodoxnymi praktikami ktore obnáša olovo a horucu hlaven. http://www.youtube.com/watch?v=poLXDr4HeS4&list=PL46793704191E8427&index=19

Zrození Planety opic (2011)

URRCITE SOM Z TOHTO FILMU NEKLAKOL!!!! Nebudem sa rozplyvat na trikoch a pod. no mna najviac zaujal Devin ktory som pil pocas tohto filmu!!!!!!!!!!!!!!!

Gang Story (2011)

Výborne. Podaril sa Francuzom opät skvely film. Gérard Lanvin je uplne genialny a uveril som mu uplne.Film nema hluche miesto a ani chvilku som sa nenudil. Hudba je podsadena a perfektne zapada k filmu. Mozem iba odporucat.

Ocelová pěst (2011)

Musim dat 100% nic ine sa neda ! Uprimny film ktory ma srdce.Bavil som sa a na 120 min som zabudol na vsetky problemy zivota. Vdaka zan :-)

Tomorrow, When the War Began (2010) odpad!

Poznam filmy perfektné , vyborne , kvalitne , dobre , v pohode ,dá sa , radsej nevidiet, stupidna chujovina a Nemilosrdní !!!!!!!

Sejmout zabijáka (2011)

Toto mozem tato gangstrovka ma ozaj styl a je na zaklade skutocnych udalostí.Scenar,rezia,strih aj hudba sedia ako rit na serbel. Herecke obsadenie bez hviezd ,ale napriek tomu velmi pozitivne vnimane. Nechcem sa dotknut fanusikov Vala Kilmera. mozem iba odporucat 90%

Útěk z Huang Shi (2008)

Ze existuju Winstonove deti som vedel ,ale ze Hoggove o tom som nemal ani paru.Krasny film s krasnym pribehom co viac moze clovek urobit ako zachranit zivoty tych najbezbranejsich.A o tom to je ked sa svet ponara do temnoty vojny ked pravda zomiera. Vtedy sa vynoria takyto ludia a urobia nieco mimo chapania tych ostatnych. Neviem co sa ma ocakavat od filmu na zaklade skutocnych udalosti ,ale tento ponukol vsetko co mal , dobre herecke obsadenie,silne sceny,peknu hudbu a krasnu prirodu.Iba odporucam 80% tesne pod 5 hviezdami.