Z jaké jsi planety? (2000)

Bzučící penis je fakt síla. Nesympatický herec to celé bohužel trochu shazuje. Taková Krásná mimozemšťanka je asi o dost zábavnější, už proto, že vás oblaží pohledem na půvabnou Kim. Tady ovšem není moc co k vidění a vtipem to zrovna nějak moc nesrší.

Yoga Hosers (2016)

Hodnocení zde značně klame, neboť tento film je rozhodně lepší než Mroží muž. Méně bizarní (i když...) a nesrovnatelně více humorný. Každopádně se vám z něho nechce zvracet, a to ani když sledujete nějaké skřítky, kteří lidem vlezou do análu a vylezou hubou. Prostě úlet. Já to Kevinovi sežral a nehodlám tady brečet, že už točí cosi jiného než žvatlající blbouny za pultem. Dialogová smršť je to pořád a změna stylu vůbec nevadí, protože je to prostě prdel. A řádně protržená prdel. Holky jsou sympaťačky a Mr. Depp je prostě bůh.

Závrať naruby (1977)

Mel Brooks nezklame. Tohle je Hičkokotina jak vyšitá mistrem. Kdyby tam byla větší koncentrace vtipu, dám klidně za pět, ale té hlušiny je tam zbytečně mnoho, takže nemilosrdně trestám, přestože jsem se fakt bavil.

Rampage Ničitelé (2018)

V podstatě taková další sračka od Asylumu, akorát to je béčko na úrovni, není to od Asylumu a není to sračka. Už jen ten motiv zvětšené gorily, vlka a krokodýla je neskutečně ujetý a prostě to nutí ke zhlédnutí. Rock je stále frajer.

Letuška 1. třídy (2003)

Tři jen díky tomu, že Mike Myers je tak dokonale ujetý a mladá Gwyneth je tak dokonale krásná. Jinak je to spíše ženská komedie.

Srážka (2016)

Sráčka je taková Kobra 11 v lepším provedení. Může se to pochlubit akorát tak tvářičkou Felicity Jones, a to je tak asi fšecko.

Kazišuci (2018)

Tak nějak za tři s odřenýma ušima. A to jen díky jako vždy skvělé Leslie Mann. Výběr tří mladých hereček považuji za katastrofální, protože ani na jedné nelze nechat oko blaze spočinout. U blbých amerických komedií, jako je tato, bývá obvyklým standardem, že stupidita se vyvažuje pěknýma babama. Kde nic není, ani humor nebere.

Disturbia (2007)

Ta jakási Sarah Roemer je tak k sežrání, že se ta pubertální verze hičkokovské klasiky zdá být velmi poživatelná. Ale tak přiznejme si, že na tom má jistě hlavní podíl ten nenáviděný Šialablaf, který umí zahrát mladého sympaťáka lépe než kdokoli jiný.

Věčně mladá (2015)

Takový malý dojáček s okouzlující Blake. Film v podstatě nemá čím rozezlít, ale na druhou stranu ani čím uhranout. Přesto je tak nějak milý a v rámci žánru jistě nadpůrměrný. Harrison Ford vypadá, že zase tak moc nestárne a klidně bych ho ještě jednou poslal do akce s lasem.

Deadpool 2 (2018)

Tady je skutečně všechno větší. Dvojka se vším všudy. Tady už musím dát za pět, protože takový nářez se jen tak nevidí. Je to sprosté, je to kruté, je to blbé, nebere se to ani trochu vážně a nebere to vážně ani celý svět Marvelu, je to Deadpoll jako prase. Rozhodně je to především zábavné a jako parodie sebe sama to funguje snad ještě líp než plnohodnotné sci-fi drama s perfektním scénářem, což to taky kurvažeje. Jednotka X-Force mě dostala a finální scéna umírání hrdiny se zařadí do dějin jako nejdelší a nejdojemnější umírání všech dob. Pokud tomu odpustíte jistou debilitu a přehlédnete parodické ujeťárny, které shazují celý film i vesmír X-Menů, tak se jednoduše musíte nechat unést na vlně dokonale natočených akčních scén a brutálních gagů. Mám neodbytný pocit, že Deadpool 2 je jednoznačně nejlepší film ze série X-Men, a to kupodivu i přestože není o Rosomákovi.