Viník (2021)

Jake co si to spravil? Strasne blbost, nuda, sledovanie toho isteho 90 minut. Nikdy viacej. Prosim Ta ako tvoj fanusik, vyberaj si filmy poctivejsie. A to som netflix miloval, ale asi zmenim nazor.

G. I. Joe: Snake Eyes (2021)

Prvy film G.I. Joe som mal strasne rad, po pravda este stale mam. Nema pre mna uz take caro, ale niekedy dostanem chut a pozriem si ho. Dvojka ma nebavila, bol to iny styl zabavy, nie podla mojho gusta. G.I. Joe Origins, jednoducho nepasoval. Namiesto pokracovania vyssie spomenutych filmov,  sa rozhodli urobit nieco nove. Zbytocne. Jednak to pohorelo po financnej stranke, jednak po kritickej. Skoda casu.

Nikdo (2021)

Lepsie 3 hviezdiky. Mame tu znova dalsi odvar zo sveta John Wick. Film zaujimavy, miestami nudny. Zaciatok treba prezit, potom sa to celkom rozbehne. Herec a jeho filmova rodina sympaticka. Uvidime co prinesie pripadne dalsie pokracovanie.

Rychle a zběsile 9 (2021)

Najslabsi diel. Zle efekty, nedostatocny priestor pre Theron, jednoducho uz nech sa seria skonci. Strasna nuda, kde tvorcovia mali potrebu hrat na city. Ale nevyslo. Podtitulkova scena zaujimava, urcite pozriet aj posledne dve casti, ale s vacsimi obavami.

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Nápad skvelý, herec Reynolds uzasny. Jemu sa jednoducho hodi rola podobna.  Easter egg kapitana americu TOP. Ale aj najpriek vsetkym pozitivam, nieco tomu chýbalo. Ta romanticka stranka sa mi nepacila, neznásam to. Tochu dlhe, koniec klasika.

Máš někoho doma (2021)

Najprv ten skvely pocit po precitany obsahu filmu. Dalsi slasher, ano prosim :-) uvod sa mi pacil, vlastne kazde jedno zabitie malo nieco do seba. Skoda tych dlhych nudnych miest, ktore ma nebavili. Zaver ako sa patri, odhladnie vraha ( ktoreho som tipoval ). Rozhodol som sa medzi 3 az 4 , ale nakoniec ostanem pri silných 3 :-)

Letuška (2020) (seriál)

Z alkoholicky Penny sa stala alkoholicka Cassandra. Pre mna mile prekvapenie. Vtipne, napinave, dramaticke, emotivne. Kazda cast ma nieco do seba, kazda cast konci zaujimavo a laka na dalsiu. Kaley sa snad podari odrazit od teorii velkeho tresku a toto je podla mna zaciatok. Michelle Gomez je pre ulohu vrahyne dokonala. Nikoho lepsieho si neviem predstavit. Dufam ze bude mat viacej podobnych uloh.

Rozlučka (2021)

A toto co bolo? Piati chlapi na rozlucke najdu zensku, ktora tuzi po pomste a jej uplne jedno ci pozabija kazdeho kto jej pride do cesty. Nuda. Jedinna vyhoda je krasna jesenna priroda.

Kate (2021)

Pre mňa nuda. Dalsi Atomic Blonde, alebo John Wick sa nekonal. Najomna vrahyna ktora chce ukoncit svoju karieru je otravena a ma 24 hodín aby zistila kto je za vsetkym. Dalo sa cakat ako sa to skonci. Vztah medzi nou a dcerou cloveka ktoreho zabila bol genialny, akcia celkom OK, krvou sa nesetrilo, ale aj napriek tomu bolo vidno ze je to len kopia uz vyssie spomenutých pocinov.