Sanctum (2011)

docela mě mrazilo po zádech ..ten pocit když se chce člověk nadechnout a najednou je nad nim 100 metrů skal

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Abych řekl pravdu,čekal sem víc.....Robert Downey Jr. je sice úžasnej ale jenom on na to nestačí.Ve filmu mi vadí až příliš mnoho efektů a kolikrát až přehnaných pěstních soubojů....63%

Mackenovo zlato (1969)

Pro mě asi nejlepší Western vůbec.Poprvé sem viděl asi v 7letech a dodnes si pamatuju ten zážitek....navíc filmy kde se někdo honí za pokladem mě vždycky dost bavili.A i když vim že tady na čsfd nemá Mackennovo zlato vysoké hodnocení,tak i přesto je to u mě top Western.

Ztraceni (2004) (seriál)

Pro mě velice napínavý seriál,jeden z mála u kterých sem vydržel sledovat až do konce série.A jelikož jsem na Ztraceni začal koukat zhruba ve dvanácti tak sem se chvilkama i dost bál...a to je dobře tak by to mělo být.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nejlepší animovaný seriál všech dob..co díl to originál a i po tolika pokračování pořád dobrá sranda a plno originality.Až se kolikrát divim kdo to pořád vymýšlí :)

Smallville (2001) (seriál) odpad!

To má být vtip ? :( Zřejmě nepovedená parodie na Supermana,který už tak byl v posledních letech hodně špatnej...Zbytečnej seriál ..

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Piráti z Karibiku a všude proslulý kapitán Jack Sparrow!Říkám si ...byly by piráti opravdu tak dobrý film kdyby hlavní postavu nezahrál Johnny Depp ?...Jistě že ne právě díky ulítlému pirátu je tento film tak oblíbený.Jinak ve filmu je samozřejmě mnoho jiných dobrých herců ..ale pod šíleným tempem Deppa,často bohužel dost zaniká jejich herecký výkon.Johnny ve vrcholné formě!Gore Verbinski dostal sem parádní nápad udělat z posádky mrtvou posádku (prokletou),černá perla je taky velice povedená a celkově efekty ve filmu se mi líbí...dost líbivá je okolní krajina.Hudbu dodal výborný Klaus Badelt..jeho hudba dodává filmu tempo a rytmus.Noo povim vám jednička je sice dokonalá ve všech směrech ale i tak si myslim že 2 a 3 jsou lepší ..nevim proč...snad proto že je tam víc akce.ve filmu se krásně kombinuje napětí,akce a všelijaké vtipné hlášky Jacka:D...byl bych docela rád když by natočily i piráty 5...6.... a myslim že zisku se nemusí obávat :)

Tajemné okno (2004)

Nevim jak je to možné ale film sem do poslední chvíle neprokoukl.Velké překvapení.Film kolem kterého jsem chodil jako kolem horké kaše ale po shlédnutí jsem si řekl že to stálo za to...Johnny vynikající jako vždy.Zahrál si zde podivína který si plete smyšlené věci v jeho hlavě s realitou.Johnny se nedokáže smířit z rozvodem a začne blouznit....odstěhuje se na chatu kde ho nikdo nemůže vyrušovat a začne číst knihu.Neustále si myslí že ho někdo pronásleduje a přitom ani netušíže je to on sám.Tento film by se asi nejlépe dal srovnat s Prokletým Ostrovem.