Obchoďák Sedmé nebe (2015) (seriál) odpad!

Nevím co pozitivního na této megasračce může kdo vidět.Sračka,kterou sračka vysere.🤮

Will a Grace (1998) (seriál) odpad!

Ten seriál je sračka, kterou sračka vysere.

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Ještě by mohli dát Troškovi nějaké to ocenění a můžeme mluvit o opravdovém úpadku české kinematografie. Režisérů by mohlo být opravdu o ,,trošku'' méně.

Babovřesky (2013) odpad!

Reřisérů by mohlo být oTrošku méně :-D

Aréna (2011)

Že mají lidé potřebu kazit večer někoho jiného takovýma kravinama. Ta hvězda je pouze za Samuela.

Quantum of Solace (2008)

Daniel Craig podle mě není pravý James Bond. Je to herec nevhodně vybraný do této role bez elegance a důvtipu ,který měl např. Pierce Brosnan. Je to možná změnou režiséra nebo moderní technologií, ale přijde mi že se nový Bond upíná jiným směrem, než byly klasické Bondovky. A myslím tím někdy až přehnaně akční záběry, kdy kamera neví, kam má skočit dříve. U Casina royale to jde ještě skousnout, ale u Quantum of Solace už mi to přišlo moc extrémní. Honička v autě, kdy půl hodiny skáče kamera z kol aut na obličeje jejích řidičů, mi přijde trošku slanější než by měla být. Jistěže starý Bond na sebe poutal svými efekty a někdy až absurdními situacemi, ze kterých se James dostane díky, v každém díle novým a novým hračkám a zakončí svůj absurdní únik nějakou originální hláškou, měl by i nový agent 007 něčím disponovat a nemyslím tím záběry akčními od začátku až do konce, ale promyšlenost a propracování příběhu od špatných úmyslů hlavního záporáka, po pohotovos ta originalitu agenta 007.Daniel Craig mi připadá spíše jako arkádový ostrostřelec tipu Chucka Norrise, nebo Arnieho v Comandu, kde Arnold dřimá v ruce dva kulomety M60 a kosí arkádově armádu sta únosců desetitisíci ranovými zásobníky. Zkrátka jak mohl někdo dosadit do role Jamese Bonda absolutně necharismatického orangutana s odstatýma ušima? Je to jistě jen můj názor který mi spousta lidí vyčte, ale Budoucnost Agenta Bonda se dle mého mínění ocitá v tuto chvíli ve vážném ohrožení. Upřímně řečeno Quantum of Soalce mě zklamalo ještě více než jeho předchozí díl.

Povstání strojů (2006) (TV film) odpad!

Lidi já opravdu nevím co děláte já bych tomuto filmu dal z fleku oskara :D.