• Pohádka

Rivalové (2013)

Neuvěřitelný, že někdo dokáže natočit perfektní film ze sportovního prostředí o dvou "hrdinech" bez toho, aby se topil v patosu, klišé a desítek minut zpomalených záběrů. Ve filmu není jediná hluchá vteřina. Nádherné zpracování sedmdesátých let, člověk si přijde, že se vrátil zpátky. Prostě zázrak po těch tunách sci-fi sraček, co se valí do kin. Myslím, že to smrdí Oskarem.

Nejvyšší nabídka (2013)

První tři čtvrtiny filmu rozhodně nepostrádají švih a dostatek nápadu udržet pozornost se v poslední čtvrtině zvrhne v tuctový konec.Škoda, body navíc za Rushe-začíná být můj oblíbenec.

Další rok (2010)

Moc příjemný pomalu plynoucí film s parádními hereckými výkony.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Takový trochu dětinský né? Já se tedy docela nudil, tedy docela hodně. A chvilkami mi přišlo, jestli se nedívám na začátku na Top Gun a na konci na K-19 Stroj na smrt.

Elysium (2013)

Rozhodně koukatelný. Na konci začne scénář trochu drhnout, celé je to trochu klišé, ale fajn film, zvlášť na velkém plátně. Nový filmový hrdina Kruger ?!

Muž z oceli (2013)

Totální zhovadilost. Bezemoční děj plný nudných rozhovorů , když něco zrovná nebouchá. Vydržet dvoutisícíšestý výbuch je opravu jenom pro masochisty. Celé plátno je neustále v plamenech bez nějakého nápadu. Ze všech možných filmů vykradený naprosto nezajímavý design Kryptonu bez nějaké svojí myšlenky. Hvězda navíc pro Cavilla a jeho doktora - svaly dobrý (Superman s předkusem??). A zabili Kevina !! Od poloviny jsem koukal na hodinky - naprostá nuda.

Láska je láska (2012)

Ve vší tý záplavě sraček, co se točej docela příjemný film. Neurazil, potěšil.

Konečná (2013)

Zhovadilost zapáchající klišé a nelogičností. Tohle si Arny nezasloužil. Jedna hvězda navíc za něj. (kdo se proboha chce dneska dívat na čtvrthodinový konečný pěstní souboj)

Koupili jsme ZOO (2011)

Dobré obsazení, dobrá muzika - jinak blbost. Nedá se moc vydržet ani jako oddychovka.

Láska (2012)

Natočený moc, moc křehký příběh, které se odehrávají často okolo nás, ale my o tom nevíme. Hodně pomalé - není pro každého.