• Pohádka

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Celé se nám to nějak pořád zlepšuje. Přidal se humor a to v docela slušné kvalitce, takže je tak dál. Ale ta kauza s vynašečem trochu smrdí, to si mohli odpustit.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Po třech dílech, kdy jsem se báječně bavil,proti všem, kteří asi čekali popadání se za svá tlustá pivní bříška a v rámci všeobecného sememrskačství čehokoliv českého zde musím dát za 5.

12 let v řetězech (2013)

Film dobrý, ale šlo to asi lépe. Slušelo by mu podle mě tam minimálně o půl hodiny déle. Některé z mini příběhů podle mě nedostaly dostatečný prostor, který jim měl náležet-nevím, jestli se zkracovalo, nebo málo točilo. Hudba mi trochu skřípala, to bych spíš viděl na nějaké sci-fi.

Komorník (2013)

Takové trochu americké Vyprávěj . Pro amíky, kteří tu dobu prožili asi zajímavý pohled, ale pro mě, jako nezávislého diváka nuda. Táhne se to, je to roztříštěné, scénář skřípe.

Millerovi na tripu (2013)

Rozhodně svěží komedie, která pobaví. U verbálněanálních vtípků se mohlo ubrat, myslím že to nebylo potřeba, ale jinak fajn. Překvapivé herecké výkony, výborný Sudeikis.

Kapitán Phillips (2013)

Čekal jsem trochu víc-úplně na zadek jsem se neposadil. Kolísající inteligence Somálců-chvilkama tupý ovce, chvilkama najednou Einsteini. Černý hubeňour Barkhad Abdi hrál moc pěkně. A film trochu my smrdí prachama US Army.

Na život a na smrt (2013)

Takový další pokračování Komanda. Těžko uvěřitelná nesmrtelnost Amíků - ale proč ne, jednou za čas si člověk může užít takovou pěknou střílečku. Naštěstí tam nebyli žádní ufoni nebo zombíci, prostě klasický válečný film. Nepřemýšlet a užít si to. A docela to drží pohromadě bez nějakého topení v klišé, milionů zpomalených záběrů atd. Fajn film, akorát to horolezectví :).

Don Jon (2013)

Po půlce jsme vypnul. Dívat se na sociální skupinku, kterou nemusím ani na živo, aniž bych měl jakýkoliv důvod se něčemu smát? Ne. Johansson tady vypadá jak nějaká ruská pornoherečka. Pod patnáct let nekoukat, ale ty na to zas nepustí do kina - tak vlastně nevím, co s tím.

Země bez zákona (2012)

Pomalý aniž by to drželo pohromadě. První půlku člověk protrpí, druhá ho dorazí. Slabé herecké výkony. Nuda.

Dluh (2010)

Jednoduché dilema o jedné úplně nízké lži zasazené do poměrně vznešeného příběhu - nejsem si úplně jistý, jestli je to to pravé, ale možná to je na tom to zajímavé.