Gen V - Virus (2023) (epizoda)

“Přestaň se měnit na kluka, když chceš znít důležitě”. Prakticky krom jednoho odhalení (motivu děkanky), klasická odpadní epizoda o ničem. Jen se snaží o větší integraci s The Boys. Pozn.: když vidím jaká to jsou vypatlaná paka, virus je dobrý nápad.

Gen V - Jumanji (2023) (epizoda)

Jako fakt sex v kalhotách? Vybuchují tam pinďoury, ale potenciálně solidní hambatou šukačku je trěba stáhnout na úrověň Studia Kamarád? Jediné pozitivum psycho epizody jsou odpovědi. Jinak souhlas s vrchní ropuchou: “jsme všichni v prdeli”.

Gen V - Vítej mezi stvůrami (2023) (epizoda)

“Chci s nima (fluid) mluvit”… “pohlaví je jen abstrakce”… víc woke už to nejde. A co to bylo za vsuvku s tím “The muppet show”? Co to je za kokotinu s kapslema? Ta co se zmenšuje… má speciální zmenšovací, aby z ní nevystříkla jako přezrálej beďar? Tenhle seriál je vypatlanější čím dál víc.

Gen V - Celá pravda (2023) (epizoda)

Další explodující penis v The Girls (co chtěl znásilnit oblečenou ženskou). Další chlap/úchyl co je fascinován doslova každou dírou co najde… a ten krásný gay páreček. A co to bylo na závěr s tím střihem!?

Gen V - #ThinkBrink (2023) (epizoda)

Proč v tomhle seriálu šukaj ženský oblečený? Pozn:. Jedna holka pomáhá druhé čůrat na záchodě… The Girls to The Bone… a udělat z bulimie superschopnost, vyžaduje odvahu… ale udělat z gender fluid superschopnost, to už je zoufalství.

Gen V (2023) (seriál)

1. Řada ** Podle toho kvikotu (a rostoucí woke agendy) jsem čekal, že to bude gender swap seriálu The Boys (takže “The Girls”). A prakticky je. Tedy krom té souvislosti s The Boys… to je jen laciná návnada na diváky. To co se děje na obrazovce je víc debilní než bych čekal, výrazně méně krvavý, zaměřený na nenávist proti mužům a drtivou část stopáže užvaněný (tedy škrtněte z Bandy násilí, nahotu a pak přidejte “silné ženské postavy” a konverzace o tom s kým bych chtěl kdo chrápat a je z toho Gen V jak vyšité). 2.Řada (sračka pokračuje) TBD.

Gen V - První den (2023) (epizoda) odpad!

Jasně, The Girls v plné síle. Pipky žvaní, pipky fetujou, pipky točí “porno”, pipky šílí ze sociálních sítí… proč jsem neviděl “v lese” žádný ženský? Solidní woke crap.

Gen V - Season 1 (2023) (série)

Podle toho kvikotu (a rostoucí woke agendy) jsem čekal, že to bude gender swap seriálu The Boys (takže “The Girls”). A prakticky je. Tedy krom té souvislosti s The Boys… to je jen laciná návnada na diváky. To co se děje na obrazovce je víc debilní než bych čekal, výrazně méně krvavý a drtivou část stopáže užvaněný (tedy škrtněte z Bandy násilí, pak přidejte “silné ženské postavy” a konverzace o tom s kým bych chtěl kdo chrápat a je z toho Gen V jak vyšité).

Kdo se směje teď (2023)

Mašina: čím déle to běželo, tím víc to byla vypatlanějši a vypatlenější groteska.

Lovci z konce světa (2024)

Jen totální vymaštěnec použije v recenzi o tomhle filmu slovo “zombie”. Žádné tam nejsou. Ani neměly být. Je tam jeden šílený vědec (doktor to taky není - vše co dělá je proti lékařské přísaze) co chce využít zpomalení metabolismu některých živočichů k přežití člověka v době, kdy není skoro žádná voda a jídla pomálu. No trochu se mu to zvrtne. Myšlenka jako taková super. Provedení super debilní. Vlastně jediný kdo zachraňuje film je Ma. Jeho mlátička scény (ať už se ohání mačetou nebo brokovnicí) jsou “korejsky korektní” (krev všude) a zbytek nestojí za řec. Nicméně, nebyl tam jediný černoch, běloch, gay, trans (i když jeden možná jo), fluid nebo jiný woke nesmysl. A i to se dnes počítá jako pozitivum :).