Klaun k popukání (2012)

Top hororová komedie! Neotřele točená stylovka nabitá kupou vtípků. Co si tenhle snímek bere za cíl, naplňuje vrchovatě. Takže Everybody Happy!

Vojížděči vodpadků (2009)

Festival otrlého diváka rozhodně stojí za to navštívit, člověk se pak může dočkat takovýchto skvostů, ke kterým by si sám cestu nenašel a zřejmě by je nedokoukal. Jenže když přijdete do Aera, jste naladěni na takovouhle absurditu a atmosféru ještě dokreslí perfektní úvod promítání, tak si to prostě užijete. Make it, make it, don't fake it!

Váňa (2012)

Méně než 3* dát nechci, protože jsem se docela bavil. Že se ale s materiálem v podobě Josefa Váni dalo vykouzlit mnohem víc, o tom jsem přesvědčen.

Santa je úchyl! (2003)

Původní česká verze dabingu je super, sedí jako ulitá co do atmosféry filmu! Předevčírem jsem ale po 15 minutách vypínal televizi, Santa říkající sakriš místo kurva je slabota stejně jako origo název Bad Santa (anglický dabing ovšem samozřejmě výborný).

Anděl Páně (2005)

Už si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy viděl "novou" českou pohádku, kterou bych neměl chuť vypnout.. Dobrá práce!

Upír Nosferatu (1922)

Do posledního písmenka bych se podepsal pod komentář Galadriel, ale právě proto nechápu, jak se mohla dostat až na 4*. Já dávám 3* za hlavní postavu, která vypadá skutečně perfektně, pro mě vizuální orgie, ovšem zbytek filmu slabota.

Pokoj (2003) odpad!

Teď o tom nechci mluvit. Musím jít..

Temné vzpomínky (2008)

Atmosféra snímku a Daniel Craig vyždímali z (pod)průměrného scénáře 4*.