Rebelka (2012)

Po dlouhé době jsem se u animáku opravdu zasmál a bavil jsem se neokoukaným příběhem .. Super :)

Cesta do pravěku (1955)

jak tu tak pročítám některé komentáře , tak asi většina mladších fandů to moc srovnává s jurským parkem ;) ... ono hold v 55 roce nebyla ta technika co je teď ... uvědomte si to pro boha ..

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

vypnul jsem a prostě jsem se bavil . Je po technické stránce perfektně udělané a jakožto milovník doby ledové jsem spokojený . Doporučuji :)

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Jak říká Galadriel. Tu scénku , kdy Obelix vyběhne z hospody miluji :-D . Rád se na to znovu a znovu podívám. Nejlepší Asterix :)

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tady snad ani není potřeba komentář. Film z kterého si sednete na zadek a nevstanete dřív než u titulků ... Kdybych mohl dát 6 hvězdiček , tak tady bych je dal , abych oddělil NEJLEPŠÍ film od výborných filmů.

Chalupáři (1975) (seriál)

jedním slovem - nezapomenutelné .. seriál v podání českých hereckých "legend" .. tento 11 dílový seriál u mě na disku bude mít vždycky místo :)

Constantine (2005)

konečně film u kterého si uvědomíte , že v pekle by jste skončit určitě nechtěli :)))) ..

Krvavý sport (1988)

nejlepší Van Dammova "béčková klasika" jednou za 3 roky se na to dá podívat :)

Prometheus (2012)

Přesně jak už tu někdo psal ... Vetřelec vs Predátor 3 bez predátorů :-) ... mně se to docela líbilo