Predátor (1987)

Predátor je jediný film, kde jsem opravdu fandil záporákovi. Už jako malý kluk, když jsem to viděl poprvé, jsem brečel jak želva, když se Predator zničil :-). Na tu dobu jedinečné efekty, parádní prostředí a vynikající výběr herců s Arnoldem na špici.

Knoflíková válka (1962)

Tenhle film jsem jako malý prostě miloval a podívám se na něj kdykoliv znovu. :-)

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Cookovy ostrovy jsou pro mě jednou z nejlepších řad. Řeknu zcela na férovku, že mě prostě bavil Ozzy. Jeho fantastické výkony ve výzvách, to je prostě parádní. Jak to řekla Beky? Nikdo z nás se mu ani nepřibližuje? Sám hodně sportuju a proto je pro mě fyzická dominantnost .. ne jen v síle, ale především v případě Ozzyho rychlost, mrštnost, vytrvalost atd. Líbí se mi, jak mu někteří "týpci" tady i jinde nadávají, jak je hrozně nafoukaný. Je pravda, že v Mikronésii působil rozhodně arogantněji než ten skromný klučík tady, ale kvůli tomu, že nějaký zakomplexovaný buřtík, který nepřeplave prsama 150m bazén ho nebude mít zrovna v lásce. Pro mě je Ozzy nejlepší hráč této soutěže. Co se týče strategie, tak je to pro mě Russel H. Abych to uzavřel, tato série pro mě fantastická. Yul jako vítěz mi nevadí. Taky si to zasloužil. Ozzy dostal auto :-)

Maléry pana účetního (1980)

Jediná komedie, po které jsem mohl opravdu říct: „Válel jsem se smíchy“.

Konečná (2013)

Rychlé, svižné - zábavné! Arnold to tam sázel jako za mlada. Miluju ty scénáře, kdy si s jedním zločincem neporadí federální úřad a pro Arnolda to je jen takové to narušení jednoho dne volna :)). Bavil jsem se!

Rychle a zběsile 5 (2011)

Americká pohádka, to je jasný. ale s The Rockem, který se nakonec přidal "na správnou stranu" nejde jinak než pět hvězd :-)

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

kdybych měl hodnotit první dvě série, kdy je ta stará parta, tak bych dal 5, ale za tu nehoráznou KRAVINU, co teď běží na coolu s "novými hrdiny" bych nejradši mrsknul odpad! Z nostalgie k prvním sériím to jsou s odřenejma ušima tři.