Ztracený svět: Jurský park (1997)

Když si odmyslím tyranosaura pobíhajícího kolem semaforů a pojídajíc psí boudy, tak mě to bavilo.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Ta žlutá rodinka je prostě nejlepší. Na to se dá dívat pořád.

Ztraceni (2004) (seriál)

První dvě série? NEZAPOMENUTELNÉ. Potom jsem se v tom začal už trochu ztrácet a cestování časem bych hodnotil už asi tak na 30%. Když mě to znovu tak nějak začalo bavit, tak už to zase končilo. Proto zapomenu na ty šachy machy a budu hodnotit pouze první 2-3 série a ty byly fantastické.

Hospoda (1996) (seriál)

Já to vždycky hrozně rád sledoval. Měl jsem všechny díly nahrané na kazetách a pouštěl jsem si to i třeba jako kulisu. Mě ta partička u stolu s tím pánem za pípou prostě dostala :-)

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Neustálé napětí! Pořád se něco dělo. Výborní herci. Mě bavily všechny série. Nejlepší akční seriál!

Old Shatterhand (1964)

Tenhle díl řadím k těm nejlepším. Je trošku nedoceněný. Sice nemá to kouzlo co poklad na Stříbrném jezeře, nebo Poslední výstřel, ale z těch "vedlejších" se mi líbí nejvíc ...

Taťka (2003) (TV film)

Někde to mám ještě na kazetě. Když jsem to asi před 8 lety viděl, tak mě to docela bavilo :)

Čtyřlístek ve službách krále (2013)

Není to špatné, ale podle mě příliš dlouhé. Přečetl jsem tolik příběhů za mlada, že bych vybral i lepší k zfilmování než zrovna tento :)) ale i tak je hezké vidět své dětské hrdiny na plátně. 3 hvězdy se mi zdají akorát. Líbilo se mi to, ale vidět znovu to nepotřebuji.

Forrest Gump (1994)

Forrest je výborný film. O tom nikdo nemůže pochybovat,ale mě prostě nikdy nijak extra neoslovil. Rád se za to jednou za čas,když je to v tv podívám. Nevím čím to je,ale Forrest mě neuchvátil.