• Thriller

Eurosong: Příběh skupiny Fire Saga (2020)

Po nevydarených gruzínskych tanečkoch (And then we danced) prišli americké zpívanky v podaní islandskej dvojice. Film má super drive počas celý dvoch hodín a ani na chvíľu nenudí. Síce šablonovitý dej možno ničím neprekvapí, ale napodiv sa to príjemne pozerá a film ubehne ako voda.

Dokud se tančí (2019)

Gruzínske tanečky sú možno pekné, ale to je jediné, čo na tomto filme bolo pekné. Ďalšia LGBT propaganda, čo ja vôbec nemusím a čerešničkou na torte je to, že to nemá žiadny dej a je to nezáživné.

Pražské orgie (2019)

Tak toto bola riadna blbosť od začiatku až do konca. Stupídne dialógy, nulová výpovedná hodnota a s komédiou to nemalo nič spoločné. Jediné pozitívum, ktoré to malo, bolo to, že aspoň to nebolo nudné, lebo inak by to bol jasný odpad.

Případ Collini (2019)

Elyas M'Barek ukázal, že to umí nielen v nemeckých komédiách, ale aj vo vážnych filmoch, ako je tento.

Belzebuth (2017)

Celkom príjemné prekvapenie z Mexika. Záverečná exorcistická scéna nemá chybu.

Daria (2020)

Nie, nebudem tomu dávať slabé hodnotenie len preto, že to má 31% a je to český film. Možno to celé nedalo nejaký väčší zmysel, ale dobre sa to pozeralo a zaujalo ma to. Keby to nebolo z českej produkcie, tak to má aspoň o 20% viac. Nechcem to zrovnávať s Lynchovskými filmami, ale tie tiež nedajú nikdy žiadny zmysel a nikto im slabé hodnotenie spravidla nedá a ide v nich len o pôžitok z pozerania a ten tu bol, takže nebudem dávať hviezdy dole.

Lidé zítřka (2019) odpad!

Utrpenie. Neskutočne otravný a nechutný geriatrický kvázi-romantický film. Keby som vedel, že tam budú hrať 90 roční herci, tak to ani nezapnem. A keď sa začali bozkávať a on vytiahol kondóm... no toto proste nemalo žiadnu úroveň.

Synové Dánska (2019)

Jediné, čo na tom bolo zaujímavé, bolo posledných 5 minút. Inak som sa nudil od začiatku do konca.

Ovečky Boží (2019) (seriál)

Až na to, že bol otec Ignác nehorázne máslo a netáhlo, tak vcelku slušné zrežírovaný, natočený a zahraný seriál, ktorý nenudí a ťahá človeka pozerať až dokonca, ktorý tiež síce nie je bohviečo, ale na celkovej kvalite to neuberá.

Téměř dokonalá tajemství (2019)

Nemci to proste umí! Podobne ako Fakjú pán profesor, aj toto bolo poriadne nadupané. Má to pomalý rozbeh, ale stredná približne hodina je super komédia, kedy vychádzajú najavo všetky nechcené tajomstvá, potom v poslednej tretine to prejde do vážnejšej podoby drámy v štýle "fucking life" a posledných desať minút to všetko celý film zahodí za hlavu a pokračuje v podobe "The show must go on".