Letuška 1. třídy (2003)

Komedie, od které jsem okčelávala něco víc. Ze začátku je děj docela zajímaví, ale pak se stává monotoní a konec je moc rychlý.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Fakt dost hustej film. Je tedy pravda, že mi spoustu narážek uniklo, ale přesto je to film nabitý hvězdami a umí si dělat pořádně sprostou legraci z hollywoodu. Jako film pro náctiletý je to skvělý, škoda, že je to pro ně nevhodný.

Terminál (2004)

Námět byl dobrý ale špatná ruka režiséra, který má podivný vkus, tento film skoro zničila. Nedotažené detaily se pomalu hroutí, protože když se dá nepozorovaně dostat až do letadla, tak se podle mě dá dostat i z letiště. Skoro jsem na konci plakala, jak jsem se v tomto filmu zmílila. Zklamal mě.

Láska přes internet (1998)

Film, jehož námět se často vyskytuje. Přesto překvapí svou jemnou originalitou a potěší párem hlavních hrdinů, kteří se k sobě hodí.

Forrest Gump (1994)

Alegorie v tomto filmu naznačují život obyčejných američanů. Je jen jedna hlavní postava, ale prožívá toho tolik. Forrest Gump mi připadá jak poťouchlé štěňátko - jeho mysl je tak prostě jednoduchá. ... na konci filmu musím vždycky brečet, opravdu dojemný film

Philadelphia (1993)

Událost, která se může stát, dojímá snad všechny, co film viděli. Urputný boj s HIV a firmou ukazuje, jakou vnitřní sílu má tento hrdina. Skvělé herecké spracování dodává filmu na jeho významu.

Samotář v Seattlu (1993)

Překrasný film nabítý citem. Není snad nikdo, kdo by si ho neoblíbil aspoň trošku.

Velký (1988)

Dětská komedie o touhách každého dítěte - být dospělým. A dospělý chce být dítětem.

Žbluňk! (1984)

Romantická komedie, kde se obyčejný muž zamiluje do mořské pany, co víc dodat??