Iluzionista (2006)

Krásné porostředí Českého Krumlova a Prahy dodáva staré Vídni opravdové kouzlo. Nejlepší trik ve filmu je podle mě Pomerančovník a nejen to tenhle fim je i skvělou detektivkou, i když jen v posledních pěti minutách.

Ratatouille (2007)

tak takovejhle animak už tu podle mě dlouho nebyl - animáč o vaření se totiž málo kdy vidí ;) a hlavně, když je kuchař hlodavcovitého původu

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004)

Pokračování úspěšné hvězdné pěchoty bylo zajímavé ale děj byl velmi ale velmi slabé oproti prvnímu dílu, který byl o něčem. Jenže když chcete "nové maso do mlýnku", tak natáčíte ať to stojí, co to stojí. A pozor při hudbě jsem se vždycky lekla, že slyším zvonit telefon. :)

Nesvatbovi (2005)

Vtipná, zábavná i zábavně trapná komedie, která vás opravdu pobaví, jenže chybí konec... je to smutné ale i nejlepší svatební komedii může zničt nezajímavý a nudný konec

Alexander Veliký (2004)

Čekala jsem životopisný film nabitý efekty ale místo toho to byl hollywoodský biják, který se zabýval jen oidipovským komplexem k Angelině Jolie a homosexuálním vztahem se všema chlapama v okolí. Musím přiznat, že hodně mě zklamal tento tří hodinový doják, ze kterého se dalo vitěžit tolik krásných bitevních scén a né jen dvě :( a nejvíc mě mrzí, že ve filmu neukázali, jak tělo mrtvého Alexandra převáželi v medu.

Van Helsing (2004)

jedna hvězda za natáčení v ČR druhá za Hugha Jackmana

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Amazing... co víc dodat. Možná to není až tak moc historicky přesný film ale tyto nedostatky jsou stonásobně nahrazeny vizuálními efekty. Tenhel film není moc o ději ale o obrazech, každou sekundu si užíváte a nakonec se vám možná objeví i slzy na tváři...

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Jsem stále zastáncem, že tahle odnož je velmi málo podařená kopie SG-1. I když je seriál pěkně zahlcen efekty, tak hlavní základy skvělých charakterů postav jsou zapomenuty. Směšná snaha nahradit O'Niella nějakým chudinkou Shepprdem a ostatní komiksové postavičky mě dohání k pláči. Jediné povzbuzení jsou Zelenka a někdy docela vtipný McKey. Musím uznat, že i přes docela nudné díly, se někdy objeví napínavé akce, které mě donutí tohle sledovat. Postupem času jsem se však stala na tomto seriálu závislá a opět pláču nad dalším koncem seriálu, který v názvu obsahuje Stargate.

Rytíři ze Šanghaje (2003)

Vtipná komedie, pěkné kostými, úžasní čeští kaskadéři to vše je v Rytířích ze Šanghaje, ale je tu až moc historických blbostí a vidím, jak z toho někdo v budoucnu udělá referát a dostane za něj pěkně kulatou známku. Ze všeho nejvíc mě navštvalo, za jakých okolností pasovali Arthura Conana Doyla. Jinak je to slušná bezmyšlenkovitá komedie s pěknými kousky Jackieho Chana.