Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Odmietam tvrdenie, že je to seriál pre ženy!!! Ja som sa bavil dobre. :)

Ztraceni (2004) (seriál)

Tento seriál som doslova hltal časť za časťou a nevedel som sa dočkať kedy mi vysvetlia ako je možné to a to. Nedočkal som sa. Mysteriózny seriál fakt na jednotku ale prišlo mi to tak, že ku koncu sa už scenáristi zamotali do vlastnej fantázie tak veľmi, že keď písali poslednú sériu nepamätali si o čom bola prvá. Skrátka a dobre: napínavý mysteriózny seriál, ktorý bol ku koncu tak prekombinovaný, že pochybujem, že sami tvorcovia sa v ňom vyznali.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Najlepší dramatický seriál aký som videl. Pravda, že niekoľko vecí v poslednej sérií už bolo prehnaných ale inak nervy mi pracovali až do úplného konca a je to asi jediný seriál tohto charakteru čo som videl viac krát. Michael Scofield je proste pán.

Joey (2004) (seriál)

Chudák Joey asi doplatil nato, že žil v tieni Priateľov. Pričom tento seriál je iný a mne takisto ako Priatelia vyhovoval. Nebolo to to úplné sit-comové nebo ale myslím, že úroveň má veľmi vysokú a niektoré dialógy a hlášky v tomto seriály sú fakt dokonalé. Myslím, že ešte aspoň zo dve série by si zaslúžili uzrieť svetlo sveta.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

From hero to zero. Do zhruba 4. série by som dal aj 10 hviezd. Ale odvtedy to ide dolu vodou a počas poslednej série som pri tomto seriály doslova trpel a modlil sa aby si už konečne Ted našiel tú svoju ženu, lebo v posledných častiach som našiel humoru za čajovú lyžičku. Len za prvé série 4 hviezdy.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Pre mňa veľmi príjemný seriál, ktorý ale určite nepríde vtipný každému. Mne ale takýto druh humoru sedí a hlavne seriál je vtipný aj po 5 sériach. Nie ako niekto kto mal radšej nájsť svoju ženu už pred troma sériami.

Californication (2007) (seriál)

Jedinečný. Taký je život Hanka Moodyho, taký je humor Hanka Moodyho, taký je seriál Californication.

Přátelé (1994) (seriál)

Absolútny TOP v komediálnych seriáloch. Neexistuje jeden človek čo by tento seriál nemal rád.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Stará klasika :) Zasmiali sme sa, pobavili a film rozhodne nesklamal. Radil by som to určite medzi tie lepšie časti z tejto série. Bolo super vidieť staré známe tváre.

Projekt X (2012)

Odvážne nazývať toto komédiou...Niektoré časti sú absolútne nevtipné a maximálne trápne. Párty to bola dobrá ale that´s all. Pre mňa veľmi slabé.