Líbat nevěstu zakázáno (2011)

Nečekejte od toho nic moc světoborného. Příjemně se na to koukat dalo, ale přece jenom jste si byli jistí, že je tento film v podstatě blbost. Nehorázně mě rozčilovala bývalá "přítelkyně" od Bryana. V takových chvílích jsem se sama sebe ptala, na co to koukám. Jinak film utíká rychle a samozřejmě se dočkáte happy endu.

Černá labuť (2010)

Krásná, ale poněkud nervově labilní Nina věčně touží po dokonalosti. Její poněkud zajímavé vztahy s matkou, Thomasem a Lily, filmu pozvedávají hodnotu. Mám z toho snímku, poněkud rozpačitý pocit. Nejsem si jistá, že bych ho chtěla vidět znovu. Je v mnoha ohledech tak zvláštní, že mě z toho až mrazí.

Šestnáctiletá matka (2005) (TV film)

Podle komentářů a hodnocení jsem čekala od toho to filmu víc. Hlavně ze začátku se mi to moc nelíbilo. V prvních 20 minutách jsem si pohrávala s myšlenkou, že to raději vypnu. Nakonec jsem to, ale nechala dohrát dokonce a musím říct, že toho nelituji. Ve filmu se střídali momenty zajímavé a momenty, pro mě naprosto nudící. Co, ale musím kladně ohodnotit je závěrečná půlhodina. Tam jsem konečně spatřila nádherné momenty, kdy si Jacey naplno uvědomovala svou zodpovědnost. Celkově by nám měl tento snímek určitě připomenout, že opatrnosti není nikdy dost.

Pravdivá romance (1993)

Dlouho jsem se rozhodovala, jak tenhle film ohodnotit. Kdybych mohla dát 3,5 hvězdiček tak bych to určitě udělala. Film je plný černého humoru, ale také dobrých hlášek, které naprosto sedí k "tarantinovskému" stylu. Bohužel to není asi úplně můj šálek čaje.

Vánoční koleda (2009)

Efekty a jiné speciality režiséra Zemeckise byly opravdu skvělé. Jenže příběh nebyl tak povedený. Byly chvíle, kdy jsem se dost nudila. Bylo to dost ponuré a třeba pro malé děti i strašidelné. Čekala jsem od toho víc. Normálně bych dala hvězdy 2, ale díky umění režiséra je ta třetí hvězda zasloužená.

Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014)

Ze všech třech dílů je to největší blbost. Občas mě až přecházel zrak, co z toho vzniklo. Párkrát to, ale bylo docela vtipné sice absurdní, ale fajn. Takže jsem docela spokojena, ale přece jenom je to nejslabší díl..

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Hobit:Bitva pěti armád byl pro mě nejlepší z celé trilogie Hobitů. Hlavním důvodem je, že přestože to bylo natahované, tak jsem se bavila. Spousta bitev, rozťatých hlav a jiných "chuťovek", které spíše připomínali Kobru 11, mě přiváděla do záchvatů smíchu. Někdy to bylo až hodně přitažené za vlasy, což ubralo kouzlu jinak trikově povedenému filmu. Stejně se však domnívám, že Hobit ztratil jaké si kouzlo z předchozích dílů.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Řekla bych, že to bylo o něco slabší než předchozí díly, ale stejně se na to dívalo skvěle! Když jsem se dozvěděla, že třetí kniha bude rozdělena do dvou dílů, byla jsme docela vyděšená. Film je, ale docela poutavý, zaměřuje se hlavně na emoce a musím říct, že se to povedlo! Párkrát mi přejel mráz po zádech. Pro mě byl nejlepší moment, když Katniss natáčela proreklamu v 8.kraji: "If we burn, you burn with us!" hláška, která se prolévá celým filmem. Dalším skvělým okanžikem je, když Katniss zpívá The Hanging Tree :-)

Annabelle (2014)

Příběh není moc originální, ale skvělé efekty a k tomu atmosféra večerního kina stačí k skvělému výsledku. Sečteno podtrženo, vystrašená jsem byla dost.

Záměna (2011) (seriál)

Musím říct, že mě seriál nadchl. Je velice pěkně natočený, milý a poutavý. Podle mě měl pomalejší rozjezd, ale teď se mi líbí opravdu hodně, doporučuji! :-)