Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Slabé dialogy, nedotažené scény... z nostalgie 3 hvězdy, i když by si to zasloužilo méně.

Stážista (2015)

Moc laskavý film s nejhezčí herečkou Hollywoodu.

Volha (2023) (seriál)

Bavilo mě to. Palec nahoru za dobré hlášky, za herecké výkony a za to, že tvůrci trefili duch doby.  Chlastalo se, píchalo se a ze sekretářek se dělaly ředitelky ... stejně jako dnes:).

Černobyl (2019) (seriál)

Silný zážitek, realita bez příkras. V seriálu je navíc mnoho podnětů k zamyšlení, které neztrácí na aktuálnosti.  "Každou lží si děláme u pravdy dluh. Dříve nebo později musí být dluh splacen." Jj, lež je pouze odmítání reality,... ale pravda tím nezmizí, stále existuje, i když se někomu nehodí.

Lovci hlav (2011)

Z počátku jsem si neuměl představit, že někdo tak nesympatický bude hrát hlavního hrdinu, kterému bych měl "fandit". Děj nabírá rychle na obrátkách a najednou člověk hlavnímu hrdinovi opravdu fandí. Klobouk dolů do Skandinávie.

Božena (2021) (seriál)

Pozoruhodný počin, atmosféra mi přišla spíše neveselá. Božena byla vykreslena jako bohém...jako kámoška a holka do party byla super, jako manželka to úplně výhra nebyla, což na nervy manžela nemělo úplně blahodárný vliv.

Kobry a užovky (2015)

Tak realistické, až se mi na to moc dobře nekoukalo.

Hypnotizér (2012)

Nepodařilo se naplnit potenciál knihy a převést dobrý námět na filmové plátno. Příběh je silný, slušně se povedlo i herecké obsazení, ale filmu chybí atmosféra. Ačkoliv film trvá téměř 2 hodiny, je vše tak nějak povrchní. Režie a produkce pokulhávají...

Blízká setkání třetího druhu (1977)

Měl jsem dojem, že více než sci-fi je to drama o posedlosti jednotlivce a následném rozpadu osobnosti. Některé scény mě ale dostaly... třeba závěr a pak ta, kde hlavní hrdina začne do baráku házet veškeré svinstvo z venku.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Na vlně popularity prvního filmu vzešel naprosto zbytečný film dělaný nejspíše jen pro zisk. Vata, neoriginalita, nuda, roztahanost, pomalý rozjezd.