• Thriller

Smrt jí sluší (1992)

Ano, Meryl dokáže hrát v komediích a nejen to, dokáže to skvěle. Goldie vyloženě nemusím, ale tahle role jí sedla. Obě doplňuje Bruce, pro něj v celkem nezvyklé roli, třešničkou na dortu je Isabella Rosellini. "Vaši ženu odvezli do márnice. Ale ne, ta bude zuřit!"

Druhá šance (2012)

Příjemný, oddechový film, jako Streeper jsem měla povinnost se na něj podívat, ale nemůžu si pomoci,na pět hvězdiček to není. Hlavní hrdinové mi prostě nepasují, především Meryl v téhle roli věčně dojaté domácí puťky. Ještěže jsem hned po tom viděla Blízko od sebe. Tommy mi tu chvílemi byl zase neuvěřitelně protivný, ale to přisuzuji jeho roli flegmatického bručouna.

Chata v horách (2012)

Myslela jsem,že půjde o klasickou vyvražďovačku,ale ten konec mě dostal. Všechny situace jsem vlastně očekávala,chvíli jsem myslela,že to nedokoukám,ale něco mě nutilo počkat. A pak když nastoupila Sigourney..Znovu si to asi nepustím, ty tři hvězdičky jsou tak akorát,ale ztracený čas to nebyl.

Sex ve městě 2 (2010)

Tohle si snad seriál nezasloužil. Naprosto zbytečný film, na hlavní hrdinku se nedá dívat, trapné scény od začátku až do konce. Možná za to může fakt,že jsem to viděla s českým dabingem, ale myslím, že ani originál by můj názor nezměnil. Jediný kdo jako vždy stojí za to je Samantha, proto taky ty dvě hvězdičky.

Kameňák 4 (2013) odpad!

Já to vydržela! A tak můžu s klidným svědomím dát právě tohle hodnocení...

Velká ryba (2003)

Luxusní záležitost. Film s krásnými, dojemnými příběhy, krásnou hudbou, špičkovými herci. (Promiň Johnny), Velká ryba pro mě bude vždycky lepší podívanou než Karlík, Alenka, Temné stíny apod.

Frances (1982)

Famózní výkon Jessicy tehdy zastínila Meryl. V těchto chvílích mě mrzí, že se Oscar v jedné kategorii nedá dát více lidem najednou. Smutné, dojemné, skvělé!

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

První série naprosto nejlepšího (hororového) seriálu se mi ze začátku líbila ze všech nejvíc. Poslední díly už pro mě nebyly nic moc, nakonec tuto sérii překonalo Asylum a pro mě i tak rozporuplný Coven. Ale Murder House jsem pořád viděla jako první a 5 hvězdiček musím prostě dát. Díky Ryanovi, že přemluvil Jessicu do tohoto projektu a zapřičinil to, jak ona sama říká, že ji díky tomuto seriálu začali poznávat i mladí lidé. Jessica je nejlepší, hodně dobrý je tu i Zachary Quinto a Frances Conroy. "Normal people scare me!"

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Nudná věc, které škodí i herecké obsazení, v čele s nesympatickou Cameron,té já nepřijdu na chuť snad nikdy.