• Thriller

Forrest Gump (1994)

Vše, co bych chtěla říct, je už zde napsáno několikrát. Jednoduše: Úplně nejvíc nejlepší film!

Světáci (1969)

Asi můj nejoblíbenější český film. Především kvůli hereckému obsazení a skvělým, u nás už zdomácnělým hláškám. Je to prostě dokonalej film, hernajs! "Ano, Hynais, Vojta!!"

Comeback (2008) (seriál)

Můj nejoblíbenější český seriál. Co díl,to perla. Možná jsem trochu benevolentní,co se týče hodnocení,ale já prostě musím dát plné hodnocení. Už za tu kopu hlášek a skvělé postavy-u mě vedou Ozzák,Marcelka a Lexa.

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

No,Sharktopus asi nestačil,tak někdo natočil ještě větší sr***u...

Kanibalové (1980)

Nelze hodnotit. Na jedné straně, pro milovníky tohoto tématu, to může být celkem dobrý film. Na té druhé-odpad, humus, nechutnost. Více se přikláním k té druhé, především kvůli scénám se zvířaty, "porodem" atd., ale pokud to byl záměr režiséra, znechutit diváka,pak se mu to povedlo dokonale.

Zrůda (2003)

Poprvé viděno asi ve 13 letech. O necelé 2 roky později konečně celé. A až napodruhé na mě film opravdu zapůsobil. Příběhem a hereckými výkony, především neskutečně dobrou Charlize Theron. Tady Akademie rozhodně nešlápla vedle.

Kluci nepláčou (1999)

Den, kdy jsem film viděla= den, kdy jsem si zamilovala Hilary Swank. Jako herečku, samozřejmě.

Černobílý svět (2011)

Film natočený podle skvělé předlohy. Knihu mám radši, jako skoro vždy, ale to nic nemění na kvalitě tohoto filmu. Spousta silných, někdy i legračních ("Sežer moje h**no!") momentů a herci, kteří umějí hrát. Jediný důvod, proč mi nevadí, že si Viola neodnesla za roli Aibileen Oscara se jmenuje Meryl Streep. A Viola se ho jednou určitě dočká, svým výkonem v The Help mě uchvátila. A Minny v podání O. Spencer též nemá chybu.