• Thriller

TýTý 2013 (2014) (pořad)

Nevím,jak mám hodnotit. Ze začátku to vypadalo na celkem povedený večer, když ale cenu pro nejlepšího zpěváka přišla předávat "úžasná,nádherná, inteligentní" Ivanka, a nečekaně to vyhrál Karel, večer u mě skončil. Nepomohlo tomu ani vítězství Vyprávěj, Ivana Trojana či Jana Štěpánková. Smíšené pocity mám i z moderátora, některé vtipy se mu povedly, ale to čtení z papíru a skákání do řeči...Vrcholem všeho byly dvě ceny pro Havlovou, která se přes ty všechny plastiky neumí ani normálně zatvářit, je nesympatická a šíleně nepřirozená. Freimanová, Adamovská nebo Stašová,co s ní byly nominované, to je úplně něco jiného. Pro mě zkrátka nehodnotitelné..

Marta a Věra (2014) (seriál)

V skvěle rozjeté linii České televize(Případy 1. oddělení, Čtvrtá hvězda) to tak úplně nepokračuje, ale úplně ztracené to taky není. Kdo mě mile překvapil, tak je s. Remundová. Když zavřu oči a jen ji poslouchám, mám pocit, že tam účinkuje její maminka.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Miluju Dejvické divadlo čím dál tím víc. Co napsat, naprosto boží seriál, všichni si to tam krásně dávají a je vidět, jak se všichni znají a slyší na sebe. Nemohla bych si vybrat nejoblíbenější postavu, ale vedou Trojan, Plesl, Melíšková, Krobotová, Krobot, Myšička, Novotný, Taclík, Neužil....no to nedám, miluju je <3 "Kámen není kokos!"

Mlčení jehňátek (1991)

Anthony Lectera nehrál, on byl Lecter. Nikdy jsem žádnému herci tolik nevěřila. Film stojí především na jeho výkonu. Ač jsem Jodii nikdy nemusela, těch 5 hvězdiček si film jednoznačně zaslouží. Nejoblíbenější scény- útěk Lectera a rozhovor se senátorkou Martinovou.

Bugsy (1991)

Filmy s takovouto tématikou mě moc neberou, až na pár výjimek typu Kmotr(což je prostě klasika), ale tento film jsem rozhodně neviděla naposled. Asi to bude především kvůli hlavní dvojici, proč to k sakru hráli tak přesvědčivě? :-)

Muži v naději (2011)

Proč tomu Vejdělkovi vždycky zemřou nejsympatičtější postavy? :D Ale jinak docela fajn film, bavila jsem se, super tip na víkend, kdy si chce člověk oddechnout od práce nebo školy.

Cats (1998) (TV film)

"Touch me, it´s so easy to leave me!" Nejlepší verze, pro mě především díky Elaine, její Grizabella nemá konkurenci. Pro někoho to může být chvílemi nuda, ale já hltám každou vteřinu.

Addamsova rodina 2 (1993)

Nemůžu si pomoci, ale 2. díl mám snad ještě radši. "Ale Wednesday, vždyť nikdo neumřel! Vydrž..."

Addamsova rodina (1991)

Šílené, bláznivé, potrhlé, ale přesto je to dokonalé. Tuhle rodinku miluju, nemůžu vůbec říct, kterého člena nejvíc.

Silent Hill (2006)

Už jsem teda viděla lepší horory, ale tak zlé to taky není. Některé momenty naprosto stupidní, jiné celkem dobře propracované, jednoduše- zlatá střední cesta.